Як домогтися впевненості в собі.

Невпевненість в собі позбавляє сил і віри в те, що людина може впоратися з поставленими перед ним завданнями і життєвими труднощами. Вона виснажує і з'їдає зсередини. Зруйновані долі людей - це теж її рук справа. Щоб позбутися цього тяжкого почуття, потрібно задатися метою і знайти час і сили для її досягнення. Невпевненість повинна стати забутим минулим.
Інструкція
1
Будьте компетентниКогда належить взятися за нову справу, не пошкодуйте часу дізнатися про нього якомога більше. Знання озброюють людини. Маючи їх, можна з упевненістю самостійно приймати рішення і відстоювати їх перед іншими.
2
Тримайтеся уверенноПо людині відразу можна побачити, наскільки він упевнений в собі , навіть не починаючи розмови. Постава, погляд і жести - на це потрібно звернути увагу в першу чергу. Впевнений вигляд додасть і внутрішню впевненість людині. Можна відрепетирувати заздалегідь впевнені рухи тіла і мова, і це виручить в напруженій ситуації. Впевненою особистості властиві тверді кроки і випрямлена спина.
3
ВнешностьВ нею потрібно бути впевненим. Якщо невпевненість - це результат фізичної форми, над цим потрібно працювати. Але не впадайте в крайнощі - кожен має свої зовнішні недоліки, і все не зміниш. Надягайте той одяг, яка до душі, щоб, подивившись у дзеркало, відчувати позитивні емоції і бажання ловити на собі захоплені погляди інших.
4
Вчіться у людейНаблюдая за впевненим в собі людиною і наслідуючи його, можна багато чого досягти. Якщо такого немає в оточенні, підійде відома або історична особистість. Головне - знайти достатньо інформації, досліджувати її і застосовувати отримані знання.
5
Об'ектівностьЗачастую у людини не може все і відразу виходити. А значить, часто відбуватимуться ситуації, в яких не вийти щось застосувати. Але не потрібно опускати руки. Об'єктивне ставлення допоможе розуміти, що помилки допускають все, і не можна, щоб вони позбавляли нас радості. На них потрібно вчитися і рухатися вперед.
6
СтімулЧеловек повинен чітко розуміти і вміти пояснити, навіщо йому потрібно бути впевненим в собі . Якою стане його життя, коли мета буде досягнута? Вагомі причини служитимуть хорошим стимулом, щоб змінюватися, незважаючи на невдачі.
7
ОкружающіеВсегда будуть люди більш і менш упевнені, ніж ми. Намагайтеся підтримувати людину, якщо відчуваєте його невпевненість. Користь буде для двох. Один буде вдячний за чемність, а другий - гордий (в хорошому сенсі цього слова) тим, що зміг бути корисний, і впевненість від цього зросте.
8
Хочете бути впевненим в собі - будьте. Не всі поставляться до такої рішучості позитивно, але тільки сама людина повинна вирішувати, як йому розпоряджатися своїм життям і чого в ній досягати.