Як спроектувати кімнату.

Ранок у більшості людей у світі починається саме з ванної кімнати. Там людина вмивається, чистить зуби, приводить себе в порядок, підбадьорюючи вмиванням особи прохолодною водою. А остаточно прокинувшись і підбадьорить, вже можна йти снідати і збиратися на роботу. Помічено, що настрій з ранку під час ранкових процедур у ванній збільшується прямо пропорційно доглянутості, освітленості і затишності самої ванної кімнати. А цього можна добитися шляхом вмілого проектування приміщення.
Інструкція
1
При виборі кольору подумайте, якого ви збираєтеся добитися візуального ефекту. Якщо ванна сама по собі невелика, краще в її інтер'єрі використовувати світлі і ненасичені тони, візуально розширюють простір. А використовуючи для кожної стіни свій колір, ви досягнете візуального зменшення розмірів приміщення. Глибокі кольору, а також насичені відтінки бежевого, червоного, лимонного, мідного, рожевого або кольору червоного дерева відмінно підходять для преображення ванній на подобу тихій і затишній гавані, глее можна не тільки прийняти ванну, а й добре відпочити. Небесно-блакитний, кремовий, персиковий і сріблястий кольори наповнять кімнату світлом.
2
Потолочное освітлення нерідко забезпечується всього одним світильником. У просторій ванній краще встановити кілька джерел освітлення, рівномірно розподіляють світло по всій площі приміщення.
3
У випадку з одним світильником його просто потрібно встановити рівно посередині стелі. Якщо ж світильників кілька, вам доведеться продумати їх розташування, а також переконатися, що на них не будуть потрапляти бризки води і до них не можна буде випадково доторкнутися. Запам'ятайте, чим більше ви встановлюєте джерел світла у ванній кімнаті, тим менше повинні бути їх розміри. Найкраще встановлювати дрібні світильники з галогенними лампами.
4
Обробляти підлогу і стіни у ванній рекомендується керамічною плиткою. Вона може бути підлогової, настінного, мати сотні різних фактур і кольорів. З такого багатого асортименту ви можете вибрати саме те, що вам сподобається і що допоможе зробити вашу ванну кімнату комфортної і затишною. Для великих ванних актуальні покриття з високоякісної художньої мозаїки, природного мармуру або навіть дерева, покритого спеціальним водостійким лаком.
5
Сучасні меблі, призначена для ванних кімнат, в основі своїй складається з елементів, які можна компонувати в різних варіантах, керуючись розміром приміщення і вашими бажаннями. Різні шафки і полички припадуть якраз до місця. А ви знайдете їх не тільки практичними, але і вдало вписуються в інтер'єр вашої ванної кімнати.