Як прибрати шрам від порізу. скільки коштує прибрати шрам після порізу леза.

Шрами від різних порізів можуть виявитися серйозною проблемою для людини, оскільки вони порушують його зовнішній вигляд, тим самим посилюючи і психічний стан. Більшість таких порізів можливо прибрати за допомогою численних методик. Однак це справа - не з простих, тому і довірити його можна лише справжнім професіоналам.
Інструкція
1
Дійсно, методик позбавлення від шрамів (або рубців, як їх ще називають) є кілька, правда, варто врахувати, що жодна з них не дає стовідсоткової гарантії позбавлення; за допомогою методики можна лише спробувати зробити рубець не таким помітним, яким він був раньше.Во-перше, спочатку лікар повинен встановити тип вашого рубця. Це може бути нормотрофіческій або атрофічний рубець (які, до речі, не рекомендується оперувати), гіпертрофічний (що добре піддається лікуванню) або келоїдний (операція якого може привести лише до його розвитку).
2
Зробити непомітним атрофический рубець можна за допомогою заповнення тканин гіалуронової кислотою або за допомогою пілінгу (хімічного або поверхневого). Поверхневий проводиться на основі фруктових кислот, які забезпечують вирівнювання рельєфу шкіри, підвищення пружності шкіри, а також знижують різницю в кольорі між здоровою, неушкодженою шкірою і шкірою рубця. Хімічні пілінги покращують обмінні процеси і запобігають розростання сполучної (рубцевої) тканини. Правда, варто врахувати, що хімічний пілінг можливо проводити тільки після поверхневого.
3
Для гіпертрофічного рубця підійде лазерна шліфовка, яка здійснюється спеціальним апаратом, що знімає рубцеву тканину шар за шаром. Після даної процедури впродовж двох тижнів пацієнта може турбувати деяка болючість в області шраму і незначний набряк. Для того, щоб уникнути запалення на місці шліфування, лікар призначає протизапальні препарати (це можуть бути, наприклад, антибіотики, різні мазі) і засоби, здатні поліпшити місцевий кровообіг.
4
Крім того, існують і різні хірургічні операції. Наприклад, такі, як пластика рубця зі зміною контуру, висічення рубця з наступним накладенням косметичного (внутрішкірного) шва, пластика з пересадкою шкіри. Однак перш ніж вдатися до якого-небудь виду операції, необхідно попередньо проконсультуватися з фахівцем.
Корисна порада
Краще в даному випадку не вдаватися до народних і неперевіреними засобам позбавлення від шрамів. Так ви можете тільки нашкодити собі і тим самим лише погіршить ситуацію.