Як намотувати клоччя.

Для того щоб досягти герметичності будь-якого сполуки на довгі роки необхідно на різьбу стикових елементів намотати необхідну кількість клоччя. Для того що б отримати бажаний результат намотування клоччя необхідно зробити правильно. І так, як намотувати клоччя на різьбу:
Вам знадобиться
  • Пакля, сантехнічний ключ, силікон
Інструкція
1
Відокремте невелику смужку волокон клоччя від основного пучка. Розправте її по всій довжині. Далі скрутите волокна в мотузочку. Розмір мотузочки залежатиме від глибини різьблення.
2
Візьміть сантехнічний ключ. Губками обхопіть різьбу, на яку збираєтеся намотувати клоччя і легкими натисками на ключ наносите невеликі насічки на різьбу. Таким чином, ви отримаєте легку шорсткість на різьбі, тим самим збільшивши чіпкість її з клоччям.
3
Прикладіть кінець льняного волокна на край різьблення. Далі рівномірно намотайте в зворотному напрямку закручування гайки, так що б наступний моток щільно притискав попередній. Кількість намотування повинно бути в міру. Зверніть увагу на намотування з іншого боку, важливо, щоб там не було пропусків.
4
Після того як ви здійснили намотування клоччя, що б захистити її від впливу води, по верх вам необхідно нанести силікон. Далі рівномірно розподілити його у всій різьбі. Поки силікон не полімеризованною, з'єднання можна скручувати і перевіряти на герметичність. Для повної полімеризації у вас є 8-10 хв.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tS4d9RkGSIg
Зверніть увагу
Силікон для герметичності газових з'єднань використовувати не можна, так як газ його роз'їдає. Для таких з'єднань найкраще використовувати спеціальну газову стрічку ФУМ.