Як збільшити обсяг двигуна.

Двигуни автомобілів Волзького автозаводу випускаються невеликого обсягу, але, як відомо, літраж мотора можна з успіхом збільшити. Завдяки чому в наслідку збільшується потужність і динаміка автомобіля, що підштовхує прихильників управління машиною в спортивному стилі до здійснення тюнінгу двигуна .
Вам знадобиться
  • - нова поршнева група, - новий колінвал. - Допомога моториста.
Інструкція
1
Мотористи, в разі звернення до них за порадою, можуть запропонувати кілька варіантів по збільшенню обсягу двигуна , вибір одного з них залежить від побажання замовника, а також від того, яку суму власник готовий витратити на реконструкцію двигуна .
2
Найпростіший і маловитратний за коштами варіант передбачає банальну расточку гільз блоку циліндрів під установку поршнів більшого діаметра, що в підсумку незначно, але все ж збільшить літраж мотора. Застосування даного методу форсування двигуна спричинить лише витрати, пов'язані з придбанням нової поршневої групи.
3
Поряд з цим існує ще один варіант збільшення обсягу двигуна , який передбачає заміну штатного клонували іншим, що має збільшений радіус кривошипа. Відповідно, колінвал, спеціального виконання не може встановлюватися в двигун в комплекті зі звичайними поршнями, тому даний метод форсування передбачає також придбання спеціальної поршневий групи. В результаті проведення подібного тюнінгу мотора збільшується робочий хід поршня, що істотно збільшує обсяг кожного циліндра зокрема, і збільшує літраж двигуна в цілому.
4
Який з двох варіантів по збільшенню обсягу двигуна вибрати, кожен автомобіліст вирішує для себе сам. Але не варто забувати про те, що форсування двигуна виконується тільки в спеціалізованій майстерні висококваліфікованими фахівцями, в розпорядженні який маються високоточні прилади і необхідне обладнання, і які допоможуть власнику визначитися з вибором конкретного варіанту щодо збільшення обсягу мотора.
Зверніть увагу
Іноді для збільшення потужності мотора вносяться зміни в газорозподільний механізм, що передбачає реконструкцію головки блока циліндрів з заміною распредвала і клапанів. Вивчіть і цей варіант форсування двигуна. Хто знає, може він виявиться ще ефективніше по частині виявлення прихованих можливостей силової установки.