Як зберігати зимові шини. стійка для зберігання автошин.

Закінчення зимових морозів і наступ теплої пори року збігається для автомобілістів з перекладом автомобілів на експлуатацію літніх шин. Відповідно, колеса з зимовою гумою знімаються з ма шини і поміщаються на зберігання у власному гаражі.
Вам знадобиться
  • - спеціальна стійка для зберігання автошин.
Інструкція
1
Від того, яким чином здійснюється зберігання зимової гуми влітку, залежить можливість їх подальшої експлуатації майбутньої взимку.
2
Абсолютно неприпустимо зберігати колеса, розставивши їх вертикально уздовж стіни.
3
Найгіршим варіантом під час зберігання є їх просте складування в стопку, що й роблять більшість автовласників.
4
Оптимальним же варіантом вважається спосіб зберігання, який передбачає вертикальне їх підвішування за обід колеса на стіні.
5
Але кращим способом зберігання визнаний той, при якому колеса в зборі зберігаються підвішеними за обід горизонтально, з дотриманням 5-сантиметрового зазору між ними на спеціальній стійці.
6
Але все вищесказане придасться тільки тим автовласникам, у яких є у власності гаражне приміщення.
7
Автомобілістам, які не мають гаража, вимушеним розміщувати автомобіль на платних стоянках, порадимо скористатися автосервісом, що пропонують послуги з сезонного зберігання автошин. Дана послуга на сьогоднішній день вельми затребувана і відшукати компанію, що пропонує на ринку подібний сервіс, не складе особливих труднощів.
Корисна порада
Під час зміни комплекти коліс, на зимовій, шиповану гумі, на їх бічній поверхні, нанесіть мітки, що вказують, де саме на машині колеса були встановлені. Наприклад, на бічній поверхні правого переднього колеса нанесіть мітку: «П.П», а на лівому передньому - «п.л». Подібним чином маркуються і задні колеса.