Як дізнатися, Які потрібні драйвера на звук. Як підібрати звуковий драйвер.

Багато користувачів вже навчилися самостійно встановлювати операційну систему Windows. Але найчастіше звичайної установки буває недостатньо для стабільної роботи всього обладнання, що входить до складу вашого комп'ютера або ноутбука. Проблеми виникають вже при першому включення. І одна з основних несправностей - відсутність драйверів, в тому числі і на звукові пристрою. Існує багато способів правильного та швидкого підбору необхідних драйверів, деякі з яких передбачені самою операційною системою Windows.
Вам знадобиться
  • обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Спробуйте підібрати драйвери, використовуючи для цієї мети штатні засоби системи Windows. Для цього відкрийте властивості «Мого комп'ютера» і зайдіть в диспетчер пристроїв. Знайдіть обладнання, виділене знаком оклику в жовтому трикутнику. Натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «оновити драйвери». Далі клікніть по пункту «автоматичний пошук оновлених драйверів».
2
Якщо не вдалося оновити драйвери засобами Windows, то скористайтеся програмою, розробленою спеціально для цих цілей. Як приклад, пропонуємо скористатися утилітою Sam Drivers. Встановіть цю програму собі на комп'ютер і запустіть її. Програма сама просканує ваше обладнання і вибере саме те, яке потребує оновлення драйверів. Виберіть пристрої, для яких, на вашу думку, необхідно встановити нові драйвери, і натисніть "Виконати".
3
Якщо не допомогли вищевказані способи, то вам потрібно самостійно знайти драйвер. Найкраще робити це, використовуючи ресурси, розміщені на сайті виробника конкретного обладнання. Після скачки потрібного пакета драйверів, відкрийте диспетчер пристроїв і натисніть «оновити драйвери». Виберіть пункт «установка з вказаного місця» і вкажіть шлях до завантаженої папці або архіву.
Самий неприємний момент в налаштуванні щойно встановленої операційної системи - підбір необхідних драйверів. Далеко не всі бажають робити це самостійно, але іноді іншого вибору просто немає.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет, Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Для початку постарайтеся підібрати необхідні драйвери, скориставшись для цього стандартними засобами операційної системи Windows. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Диспетчер пристроїв».
2
Перед вами відкриється список встановленого обладнання. Знайдіть ваш звуковий адаптер і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт "Оновити драйвери». У новому вікні виберіть перший варіант - автоматичний пошук оновлених драйверів. Запускається процес автоматичного пошуку підходящого для вашої звуковий картки драйвера.
3
Не зневіряйтеся, якщо вам не вдалося автоматично встановити драйвери. Популярних виробників звукових карт не так вже й багато. З'ясуйте модель вашого адаптера. Відвідайте сайт офіційного виробника цього пристрою.
4
Скачайте програмне забезпечення і драйвери, які підходять для вашої моделі звуковий карти. Встановіть програмне забезпечення. Якщо драйвер не встановився разом з ним, то повторіть операцію, описану в другому кроці, але вже самостійно вкажіть шлях до скачаним файлам.
5
Якщо ви не змогли знайти потрібну програму, скористайтеся менеджерами драйверів. Як приклад скачайте і встановіть програму Driver Pack Solution.
6
Запустіть програму і дочекайтеся завершення сканування вашого обладнання і визначення найбільш підходящих драйверів. Вам буде запропоновано встановити драйвери для декількох пристроїв, а також завантажити і встановити кілька супутніх програм.
7
Виберіть драйвери, що відповідають вашому звуковому адаптеру і натисніть кнопку «Оновити». У тому випадку, якщо ви вирішили повністю оновити всі комплекти драйверів, натисніть кнопку «Встановити все».
8
Дочекайтеся завершення процесу установки. Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в наявності звуку.
Зверніть увагу
Realtek HD Audio Drivers (High Definition Audio Driver) - це безкоштовний офіційний пакет драйверів, призначений для коректного відтворення звукових потоків під управлінням операційних систем Microsoft Windows XP, Widnows 2000, Windows Server 2003, Vista, Windows Server 2008, Windows 7 - x86/x64. HD Audio (скорочено від High Definition Audio - звук високої чіткості) - є більш прогресивним продовженням специфікації AC'97 ...