Як завантажити сторінки на сайт.

Створення персонального веб- сайта завжди включає в себе завантаження контента на сайт, оснащення його необхідною інформацією, і відповідно, деякі початківці веб-майстри стикаються з труднощами при завантаженні даних. Розмістити сторінки сайта в інтернеті неважко, особливо в тому випадку, якщо ви починаєте з безкоштовного хостингу. Виберіть хостинг, відповідальний за всіма параметрами вашим вимогам, а також підготуйте сторінки і файли на комп'ютері, які ви збираєтеся завантажити на сервер.
Інструкція
1
Зареєструйте домен другого або третього рівня і отримаєте адресу своєї персональної сторінки, ознайомтеся з веб-інтерфейсом системи, а потім скачайте і встановіть програму для закачування файлів на веб-сервер.
2
Використовуйте для цього зручний менеджер CuteFTP Pro. Програма дозволяє оперативно і якісно закачувати сторінки на сайт, і, завдяки своїй доступності та швидкодії, використовується самими різними веб-майстрами.
3
Відкрийте програму і, вибравши в меню File підрозділ New> FTP site, створіть нове FTP з'єднання. Відкриється вікно, в якому ви побачите декілька вкладок. Для редагування використовуйте тільки першу вкладку General.
4
В вкладці General відредагуйте значення декількох параметрів. Під написом Login Metod встановіть значення Normal; в поле Label вкажіть назву з'єднання, яке може бути будь-яким. В поле Host Adress впишіть доменне ім'я свого сайта і пароль такого вигляду: ftp://yoursite.hosting.ru:ваш пароль@ftp.hosting.ru, де hosting.ru - адреса вашого хостингу в домені третього рівня, а yoursite - доменне ім'я сайта . Замість рядка «ваш пароль" впишіть пароль до хостингу без пробілів.
5
В поле User Name вкажіть ім'я та домен свого сайта . В поле Password знову вкажіть пароль без пробілів. Рядок коментарів залиште незаповненою. Натисніть ОК, щоб створити готове з'єднання. Клацніть на імені сполуки двічі, щоб запустити його і з'єднати програму з сервером.
6
Коли з'єднання буде встановлено, зверніть увагу на дві частини вікна програми - у верхній частині відобразяться всі файли і папки, наявні на сервері, а в нижній ви побачите інформацію про завантаження нових файлів.
7
З'єднавшись з сервером вперше, ви побачите порожню кореневу папку вашого сайта . Скопіюйте підготовлені файли і сторінки свого сайта на комп'ютері, а потім вставте у вікно CuteFTP Pro. Дочекайтеся закінчення закачування файлів на сервер.