Як створити консоль.

Консоль управління від компанії Microsoft (MMC) часто використовується системними адміністраторами для створення тонко налаштованих продуктів адміністрування. За допомогою MMC можна полегшити щоденні завдання, покладені на плечі системних адміністраторів. Всі інструменти, які є в MMC, відображаються у вигляді консолей. Створення інструментів в цій консолі - одна з найпростіших завдань.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення MMC.
Інструкція
1
Створити файл консолі можна у всіх операційних системах, починаючи з версії 2000 і Server 2000. Для запуску консолі необхідно натиснути меню «Пуск» і вибрати пункт «Виконати». У вікні, введіть команду ММС, потім натисніть "ОК". Перед вами з'явиться вікно управління консоллю ММС. Приємного графічного інтерфейсу від цієї програми чекати не варто.
2
Натисніть меню « Консоль », потім виберіть пункт «Додати або видалити оснастку». У вікні, додавання і видалення оснастки ви можете точно позначити оснастки для вставки в список всіх наявних оснасток. Натисніть «Додати».
3
У вікні «Додавання ізольованій оснастки» двічі клацніть по пункту «Керування комп'ютером». Виберіть пункт «Локальний комп'ютер», поставте відмітку навпроти пункту «Дозволяється змінювати обраний для управління комп'ютер при запуску з командного рядка». Натисніть кнопку «Готово», потім кнопку «Закрити».
4
Перейдіть до вкладки «Розширення», поставте галочку на пункті «Додати всі розширення», потім натисніть "ОК". В консолі управління є також інші функції, які пов'язані з відображенням вікон обраних завдань. Оскільки MMC є основною консоллю операційної системи Windows, то вибір оформлення залежить тільки від системного адміністратора. Це приклад управління можливостями консолі MMC. Консоль допомагає полегшити роботу, не запускати панель управління, а також інші додатки.