Як зняти помилку.

Для усунення помилок програмного забезпечення, перш за все, необхідно розібратися в причині їх появи. Зокрема, слід звернути увагу на проведені заходи з діагностики програмного забезпечення комп'ютера.
Інструкція
1
Перш за все, слід враховувати, що для усунення можливих помилок бажано проводити хоча б раз на півроку дефрагментацію дисків. Знаходиться вона в наступному місці Пуск-Всі програми-Стандартні-Службові-Дефрагментація діска.Регулярно проведена дефрагментация може як усунути помилки, так і запобігти оні в майбутньому.
2
Також стандартним засобом усунення помилок є перевірка диска. Заходьте в «мій комп'ютер», там по черзі в кожному диску (якщо їх декілька) робіть перевірку так: правою кнопкою мишки на диску, вибираєте пункт «властивості», потім «сервіс», після чого тисніть перевірку навпроти «перевірка томи на наявність помилок» . Подібний спосіб не завжди є рішенням проблем, він виправляє очевидні для системи помилки, але, вони природно бувають і складніше.
3
Безсумнівно, помилки з'являються також через конфлікти в програмному забезпеченні. Наприклад, якщо у вас встановлено кілька антивірусів на одному комп'ютері. Або подібних програм, які одночасно перебувають у процесі системи. У такій ситуації, необхідно одну з програм видалити.
4
Дуже часто помилки виникають через конфлікт додатків і системи, зокрема, це викликано тим, що операційна система давно не оновлювалася, або навіть не оновлювалася взагалі. З цього операційну систему (особливо Windows XP) необхідно оновити. Багато помилок після поновлення пропадають.
5
Для діагностики в цілому, бажано перевірити помилки при допомозі програми IObit Security 360, програма діагностує проблеми комп'ютера і вирішує їх згодом. Вказує на не оновленої програми (в т.ч. оновлення Windows), допомагає очистити непотрібні файли, реєстр і т.д.
Касу протягом робочої зміни можна зняти за Х-звітом. Він показує суму минулих по касі грошей за поточний період. При закритті касового дня необхідно знімати касу по Z-звіту. Він показує минулий по касі суму грошових коштів за день. Зміна завжди закривається зняттям Z-звіту.
Інструкція
1
Після того, як Z-звіт зроблено, всі гроші з каси необхідно здати старшому касиру або бухгалтеру. Зняття цього звіту обнуляє лічильники. В касі не повинно залишатися готівкових грошових коштів.
2
Х-звіт - це звіт без гасіння, без здачі грошей і без обнулення каси. Робити його можна хоч сто разів за зміну, але з дозволу керівництва. Його зняття показує суму готівкових коштів що у касі на даний період.
3
При закритті зміни або при зміні касирів -Z-звіт робити обов'язково. Якщо зміна триває 24 години, то кожні 24 години необхідно знімати Z-звіт. Не зняття цього звіту кожні 24 години - грубе порушення. Результати зняття каси при Z-звіті - заносите в журнал касира окремим рядком.
4
Якщо продаж або вихідного касу не знімають і дані про зняття каси в журнал не заносяться.
5
Якщо касирів кілька, то зняття каси відбувається при пересмене. Кожен звіт заноситься окремим рядком, а не загальною сумою за день.
6
Якщо стався збій при знятті фіскального звіту, то негайно повідомте про це в ЦТО. Нічого виправляти в знятому звіті не можна.
7
Заповнення журналу про зняття каси необхідно виробляти без помилок, помарок і виправлень.
8
У відповідних графах вказується: Дата (зміна) - дата зняття Z-звіту. Вона вказана на Z-отчете.Номер відділу заповнюється тільки при багатосекційні заповненні журнала.Фамілія, ім'я, по батькові кассіра.Порядковий номер лічильника можна не вказувати. Номер Z-звіту зазначений на Z-отчете.Накопітельний підсумок попереднього дня також вказаний в звіті. Поставте свій підпис. Підпис адміністратора ставить відповідальне ліцо.Укажіте накопичувальний підсумок по Z-звіту. Суму виручки за звітом. Суму, здану налічнимі.Графа 12 заповнюється, якщо розрахунки тобто не готівкової сумою, а за документами - безналічной.Укажіте суму безготівкових операцій. Скільки здано готівкою. Суму, повернуту покупцям. Підписи на кінець зміни - касира, адміністратора, керівника.