Як рекламувати послуги. Як розрекламувати свої послуги.

Головна мета рекламодавця у сфері послуг - завоювати кредит довіри реального і потенційного покупця і спонукати його придбати рекламовану послугу. До цієї мети приведуть лише грамотні рекламні рішення по залученню уваги, стимулюванню інтересу до послуги, об'єктивній оцінці її якості, вигод, гарантій для споживача.
Інструкція
1
Приступаючи до реклами послуги , чітко визначте для себе, чим вона відрізняється від товару. Базових відмінностей чотири: 1. Послуги не відчутні. Це в більшості своїй дії і процесси.2. Послуги дуже індивідуалізовані. Споживач висуває до них свої унікальні вимоги (згадайте ательє мод або перукарню). Виконання послуги залежить від багатьох неконтрольованих факторів: нечітко сформульованого запиту самого клієнта, кваліфікації виконавців і другіх.3. При наданні послуги етап виробництва збігається з етапом споживання, і покупець може брати в ньому участь безпосередньо. Неповторність кожної ситуації унеможливлює повну уніфікацію багатьох сервісних процедур.4. Послуга швидкоплинна. Її не можна складувати і зберігати.
2
Приступаючи до складання «ядра» рекламного тексту, головну увагу приділіть якості послуги . Нерішучість потенційного покупця при її виборі може мати багато причин: від неможливості побачити майбутній результат до власної некомпетентності. В результаті він просто порівнює обіцянки в одних рекламних оголошеннях з пропозиціями в інших і шукає, «де глибше».
3
Враховуйте очікування клієнта, його стереотипи щодо вашої послуги - як негативні (побоювання), так і позитивні (вирішення проблеми). Покупець чекає від угоди, насамперед якісного результату, дотримання термінів, прийнятної ціни. Його можуть хвилювати багато питань. Чи надійні обладнання, інструменти, технології, методики виконавця? Чи професійний персонал? Як бути, якщо належного результату від послуги не буде? Завдання рекламодавця - зняти сумніви покупця, підкреслити конкурентні переваги компанії, дати реально здійснимі обіцянки.
4
Використовуйте при складанні рекламного послання докази і приклади високої якості вашої послуги і солідності фірми. Ними можуть стати: • інформація про позитивні результати аналогічних замовлень; • обіцянку «тематичного» подарунка до послуги (диска з корисними матеріалами - на семінарі, путівника - в турбюро); • посилання на еталони якості, побічно закладені в послузі (фахівці - сертифіковані, обладнання - від лідерів світових брендів); • інформація про авторитетні нагороди, перемогах, успішну участь в знакових заходах галузі, публічних акціях регіону, популярних телепередачах і т.д.; • інформація про фірмові стандартах внутрішнього контролю якості; • інформація про варіанти співпраці: можливої безкоштовної «пробі» послуги (ознайомлювальний урок на курсах іноземної мови, оздоровчий сеанс і т.д.), про призначення персонального консультанта і т.д.
5
Виявивши всі плюси вашої послуги , сміливо приступайте до складання тексту рекламного послання. Його зміст і обсяг залежить від вибору рекламоносія. Для друкованої реклами це буде звичайна композиція - повна або скорочена: слоган (рекламне гасло, заклик, заголовок), зачин, інформаційний блок (інформація про послугу і аргументують текст), довідкові відомості (адреса, контакти і т.д.).
Зверніть увагу
Демонструючи в рекламі свої досягнення, пам'ятайте про те, що в усьому потрібна міра. Уникайте чудових ступенів. Якщо вашими клієнтами, дійсно, були дуже відомі та авторитетні люди, постарайтеся сказати про це так, щоб не відлякати пересічних замовників.
Корисна порада
Гарантію якості ваших послуг може вигідно підкреслити прийом, який все частіше використовується в рекламі сервісних фірм: 100% повернення витрачених сум при негативній оцінці послуги. Приміром, в рекламі може бути прописана така пільга: слухач дводенного семінару вправі повернути всі гроші, якщо залишився незадоволений першими годинами заходи.