Як залити бази.

Якщо в вашому веб-проекті задіяна база даних, то, скоріше за все, ви використовуєте MySQL - абсолютна більшість хостинг-провайдерів сьогодні пропонують саме цю СУБД своїм клієнтам. Давайте розглянемо - яким чином найпростіше залити базу даних на ваш сервер.
Інструкція
1
Дуже важко знайти провайдера, який не надавав би в якості панелі управління СУБД MySQL додаток з назвою phpMyAdmin. Воно призначене для адміністрування баз даних безпосередньо через браузер. Для початку операції по заливці знайдіть в панелі управління хостингу розділ «Бази даних», а в ньому посилання на phpMyAdmin, відкрийте його і перейдіть в потрібну вам базу даних. Їх зазвичай декілька, вибір здійснюється в лівій панелі інтерфейсу.
2
Наступним кроком ваших дій по завантаженню бази даних на сервер має бути підготовка структури таблиць на новому місці зберігання даних. Як правило, для транспортування даних з одного місця зберігання в інше використовуються текстові файли, що містять інструкції MQL-коду. Залежно від того, як ці дані були вивантажені зі свого колишнього місця зберігання, на початку всіх інструкцій можуть бути присутніми або відсутніми директиви створення таблиць змісту даних. Якщо таких директив там немає, то перед завантаженням вам необхідно створити таблиці самостійно. Це можна зробити за допомогою інтерфейсу phpMyAdmin. А якщо є - необхідна структура таблиць буде створена в процесі завантаження без вашої участі.
3
Тепер вам слід переконатися, що обсяг даних при завантаженні вкладається в ліміт встановлений вашим хостинг-провайдером. Він задається в настройках PHP і рідко буває менше двох мегабайт. Як правило, цього цілком достатньо, але якщо ваша база дуже велика, то перед завантаженням доведеться розбити її на кілька файлів, укладаються в дозволений об'ем.Щелкніте посилання «Імпорт» і поряд з кнопкою «Обзор» ви побачите максимально дозволений вага завантаження файлу
4
Після того, як файл (або файли) підготовлений до завантаження, клацніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібний файл.
5
Якщо ваша база даних містить тексти російською мовою, то переконаєтеся, що їх кодування співпадає з вказаною в віконці «Кодування файлу». Якщо не збігається - підберіть необхідне значення в спадному списку.
6
Завершальне дію - натисніть кнопку «OK» в низу страніци.Еслі базу даних вам довелося розбити на кілька частин - повторіть процедуру імпортування для кожного файлу.
Абсолютна більшість інтернет-ресурсів використовують як системи управління базами даних СУБД MySQL. Світовим стандартом веб-інтерфейсу для цього типу систем є додаток з назвою phpMyAdmin. Практично кожен хостинг-провайдер надає користувачам доступ до цієї програми, тому для завантаження бази даних на ваш SQL-сервер найзручніше скористатися саме їй.
Вам знадобиться
  • Доступ до додатка phpMyAdmin
Інструкція
1
Першим ділом знайдіть в панелі управління вашого хостингу секцію «Бази даних» та посилання на phpMyAdmin, вміщену в нього. Вхід в цю програму потребують авторизації.
2
Наступний крок залежить від того, чи містяться в наявних у вас SQL-файлах інструкції створення необхідних таблиць або тільки інструкції створення рядків вмісту цих таблиць. Пошукайте в файлах команди CREATE TABLE - якщо їх там немає, то вам необхідно до початку завантаження створити самостійно всю необхідну структуру таблиць.
3
Клацніть у правому фреймі інтерфейсу посилання «Імпорт». Перед початком переміщення файлів бази даних на сервер переконайтеся, що обсяг кожного з них уміщається в ліміт заданий вашим хостинг-провайдером. Це число вказується в налаштуваннях PHP і зазвичай буває не менше двох мегабайт. У більшості випадків цього достатньо, але якщо ваші файли все ж більше, то доведеться розбити їх на кілька одиниць менших розмірів. Обмеження саме вашого провайдера показує число поруч з кнопкою «Обзор».
4
Коли файл (або файли) будуть підготовлені до завантаження, клікніть кнопку «Огляд» і в стандартному діалозі відкриття файлу виберіть перший (якщо їх буде декілька).
5
Якщо в базі даних використані тексти російською або іншому національному мовою (крім англійської), то переконаєтеся, що кодування в поле «Кодування файлу» містить необхідні для їх відображення символи. Якщо треба, то підберіть потрібне значення у спадному списку.
6
Для початку процесу завантаження обраного файлу натисніть кнопку «OK» в самому низу сторінки.
7
Якщо у вас є кілька файлів з таблицями бази даних, то повторіть цю процедуру для кожного з них.