Як плести тварин з бісеру. Як навчитися плести з бісеру тварин.

Бісер часто стає вишуканим прикрасою в одязі та оформленні аксесуарів, у вишивці серветок і оплетении вазочок і корзин. Але не менш цікаві мініатюрні тварини з бісеру : якщо прив'язати до маленької іграшці ремінець, вона стане оригінальною підвіскою для телефону або брелоком.
Вам знадобиться
  • Бісер різних кольорів і розмірів;
  • Тонка дріт.
Інструкція
1
Виберіть конкретне тварина. У кожного своя схема, а то й не одна, тому краще шукати щось певне. Після цього знайдіть схему потрібного тваринного на одному з сайтів, присвячених бісероплетіння.
2
Більшість тварин плететься в одній і тій же техніці. На прикладі спанієля (схема на ілюстрації) її можна представити так: набираєте три коричнево-помаранчевих бісеріни на середину дроту довжиною 50-60 см через один кінець, крізь дві крайні проходите іншим кінцем так, щоб всі вони розташовувалися в одному напрямку (отвори бісерин паралельні ). Наступний ряд набираєте спочатку на один кінець дроту, потім в зустрічному напрямку через інший. Потім ряди притискаються один до одного й затягуються.
3
Спинка тваринного плететься за такою ж схемою, але змінюються кольори: краще використовувати більш світлий відтінок, кремовий або молочно-білий, чорні бісеринки на місці очей замінюються кольором шерсті.
4
Лапки сплітаються окремо і прикріплюються разом з іншими деталями: суміщаються спинка і животик, між ними вставляються кінцівки. Потім все сплітається дротом. По закінченні роботи кінці дроту сховайте всередину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PgzjCczLakY
Дивлячись на дивовижні, вражаючі уяву складні роботи з бісеру, може здатися, що зробити щось подібне цим шедеврам немає ніякої можливості. Особливо якщо людина ніколи не тримав ці дрібні намистини в руках і не уявляє, як можна їх з'єднати між собою так, щоб вийшли унікальну прикрасу або кумедна іграшка. Але всі майстри колись були новачками, так що навчитися плести з бісеру може будь, у кого вистачить на це терпіння.
Вам знадобиться
  • Бісер, голки для бісероплетіння, нитки, волосінь, ножиці, книги з бісероплетіння.
Інструкція
1
З чого потрібно почати навчання бісероплетіння? Найкраще починати з азів. І тут є два шляхи: послідовно вивчати різні техніки бісероплетіння («ндебеле», «цеглинка», «паралельне плетиво» тощо.) Або вибирати найпростіші моделі (іграшки, аксесуари, квіти та ін.), Вчитися їх плести, а потім переходити на більш складні. Перший спосіб навчання більш академічний, підходить любителям ґрунтовного підходу до справи. Другий же спосіб хороший тим, що відразу ж можна отримати відчутний результат: сувенір або аксесуар. Найкращим стимулом для прогресу в навчанні зазвичай стає бажання самостійно виготовити з бісеру те, що здається учневі труднодостижимим, але надихаючим і привабливо прекрасним. Ця мета змушує подолати перші труднощі, пов'язані з відсутністю навичок бісероплетіння, і довести задумане до кінця.
2
Найефективніший спосіб навчитися плести з бісеру - записатися на курси бісероплетіння, де вчитель наочно покаже бажаючим всі нюанси цього виду рукоділля, «поставить руку», вчасно помітить помилки і допоможе виправити їх. Багато новачків зазначають, що тільки такий спосіб передачі інформації допомагає їм навчитися новим видам рукоділля, в той час як читання схем з екрану комп'ютера недоступно для розуміння. Можна знайти курси бісероплетіння для дорослих в більшості великих міст, гуртки для дітей в будинках творчості та школах, а можна вибрати індивідуальне навчання вдома у майстра, професійно плете з бісеру. Для всіх, у кого немає можливості навчатися на офлайн-курсах, існують спеціалізовані платні і безкоштовні онлайн-курси бісероплетіння: у вигляді онлайн-вебінарів, поштових розсилок і скайп-консультацій. Знайти їх можна в пошуковику або на великих порталах, присвячених цьому виду рукоділля.
3
Для любителів самостійного навчання існує величезний вибір книг, журналів і сайтів з майстер-класами та схемами. Якщо цієї інформації недостатньо і залишаються питання, можна в будь-який час доби звернутися на форуми любителів бісероплетіння, де новачкам допоможуть розібратися з виниклими складнощами.
Зверніть увагу
Дешеві матеріали поганої якості можуть зіпсувати все задоволення від процесу навчання. Не бійтеся зіпсувати дорогий бісер: невдалу роботу завжди можна розібрати і використовувати бісер знову.
Корисна порада
У будь-якому місті є люди, які захоплюються бісероплетінням. З ними можна об'єднатися і створити клуб за інтересами. На спільних зустрічах зазвичай відбувається обговорення всіх секретів цього виду рукоділля, а більш досвідчені дають уроки майстерності новачкам.