Як отримати гарну роботу: сучасний спосіб.

Ви - хороший фахівець і замислюєтеся про просування по кар'єрних сходах, і, в тому числі, про перехід на більш престижну і цікаву роботу . Пошук нової роботи - відповідальний і серйозний вчинок, до якого треба дбати завчасно. Ось декілька порад на цю тему.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно час.
Інструкція
1
Визначтеся, в якій компанії ви хотіли б працювати. Уважно простудіюйте всі вимоги компанії до своїх співробітників і реально проаналізуйте - наскільки ви їм відповідаєте.
2
Ретельно складіть своє резюме. Поставтеся до цього дуже уважно - адже резюме, це перший документ який потрапить в руки вашого потенційного роботодавці і саме по ньому у вас буде складено першу вражень. Включіть в резюме не тільки інформацію про свій досвід, здібностях і позитивних якостях, а й ті пункти, які відповідають вимогам компанії-роботодавця.
3
Пройдіться по своїй базі контактів. Можливо, у вас є знайомі, які зможуть вас грамотно проконсультувати щодо особливостей набору фахівців в цю компанію.
4
Зайдіть на рекрутингові сайти, додайте своє резюме. Порівняйте своє резюме з резюме інших претендентів. Вам буде легше оцінити свої можливості, шанси і значимість своїх достоїнств.
5
Додайте своє резюме на сайтах соціальних мереж. Враховуючи величезну кількість відвідувачів таких сайтів, висока ймовірність знайти роботу , яка влаштує вас у всіх відносинах.
6
В тому випадку, якщо ваше резюме зацікавить потенційного роботодавця, вас запросять на співбесіду. Зазвичай його веде HR-менеджер або керівник відділу. Продумайте можливі питання, і постарайтеся підготувати на них відповіді.
7
Якщо ваше співбесіда пройшла успішно, і вас прийняли - відзначте заслужену перемогу. Якщо ні - скористайтеся придбаним досвідом і штурмуйте нові вершини. Вам обов'язково пощастить.
Зверніть увагу
Якщо вам вдасться до офіційного співбесіди зустрітися з директором з персоналу, це буде дуже великою допомогою для вас у майбутньому працевлаштуванні.
Корисна порада
На співбесіді ведіть себе спокійно і впевнено, будьте доброзичливі і комунікабельні.