Як налаштувати синхронізацію.

Якщо вам за родом своєї діяльності доводиться працювати на декількох комп'ютерах, то постійне редагування налаштувань певних програм може займати значну частину вашого часу. Для полегшення перенесення налаштувань програм існує таке поняття, як синхронізація. Сьогодні синхронізація підключається до більшості популярних програм. Мета синхронізації - швидке збереження та завантаження налаштувань. Мабуть, найвідомішим комплексом з системою синхронізації є компанія Google.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на сайті Google, програмне забезпечення Google Chrome.
Інструкція
1
Реєстрація в системі Google дає вам доступ до безлічі додатків. Це не тільки пошта, а також календар, закладки, відповіді на питання, пошуковик, панель веб-майстра і т.д. Якщо ви використовуєте браузер Google Chrome, перенос налаштувань з одного комп'ютера на інший, тобто синхронізацію , можна зробити за кілька кроків. Системні адміністратори використовую синхронізацію , щоб забезпечити однакові настройки для браузера.
2
Відкрийте браузер Google Chrome. Натисніть на значок гайкового ключа в правому верхньому куті браузера. У контекстному меню виберіть пункт «Параметри».
3
У вікні, виберіть вкладку «Особисті матеріали». Першим пунктом в цьому вікні буде розділ «Синхронізація». Для настройки синхронізації натисніть однойменну кнопку.
4
У новому діалоговому вікні увійдіть в свій аккаунт Google. У вікні, виберіть елементи синхронізації. Оптимальним вибором буде натискання кнопки «Синхронізувати все». В цей параметр входить: - розширення (доповнення) браузера Google Chrome; - автоматичне заповнення даних; - закладки на сторінки сайтів; - логіни і паролі; - всі налаштування і теми оформлення.
5
Після натискання на кнопку «ОК» необхідно вказати кодову фразу, яка буде завжди використовуватися при наступній синхронізації. В цьому ж вікні можна видалити синхронізацію , якщо вона більше не використовується або браузером користуватимуться декілька користувачів.
6
При установці браузера Google Chrome необхідно перейти до вікна синхронізації, натиснути кнопку синхронізації, ввести кодову фразу і користуватися налаштованим браузером.