Як шпаклювати машину. Як шпаклювати автомобіль самому відео.

Шпаклівка автомобіля потрібна для того, щоб приховати нерівності на транспортному засобі після ударів, аварій та інших впливів. Вона також допоможе зберегти машину від іржі. Найскладнішим у цій процедурі є остаточна обробка поверхні. Часом подовгу доводиться шкурить кожну ділянку кузова, щоб домогтися потрібного результату. Підготовка ж деталі корпуса автомобіля за допомогою автошпаклевкі є важливим етапом для досягнення кінцевої мети.
Інструкція
1
Для початку ретельно вимийте поверхню, яку збираєтеся шпаклювати. Потім протріть уайтрспіритом і розчинником. Тепер вм'ятину або подряпину необхідно зашліфувати. Зробіть це так, щоб не залишалося гострих країв та іржі. Не бійтеся зняти зайвий шар.
2
Визначтеся з вибором шпаклівки. Існує безліч різновидів, одні підходять для глибоких вм'ятин або подряпин, інші - для невеликих. У кожної свій час висихання та усадка. Підберіть саме ту, яка найбільш підходить для вашого виду ушкодження.
3
Замісити грубу шпаклівку разом з затверджувачем, постійно помішуючи, щоб не залишалося рожевих відкладень, які показують, що затверджувач не до кінця розчинився. Потім шпателем нанесіть отриману суміш на поверхню.
4
Зачекайте близько 10-15 хвилин і нанесіть другий шар, щоб відбулося повне заповнення ремонтного місця. Можливо, вам буде потрібно кілька підходів, щоб домогтися найкращого результату.
5
Відшліфуйте поверхню шкіркою, попередньо обклеївши ремонтну зону малярським скотчем, щоб уникнути зайвих подряпин. Якщо в процесі шліфування починає проступати метал - припиніть терти, і додайте на це місце шпаклівки.
6
Нанесіть гумовим шпателем фінішну шпаклівку, яка швидко сохне і відмінно заповнює всі мікротріщини, проколи, пори на поверхні. Дайте їй висохнути, а потім знежирте поверхню, і можете приступати до грунтування і фарбування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yntL7zUJVgM