Як поставити вушка йорку. Як підстригти ніс йорка.

У кожної породи собак є певний стандарт, якому собака, що претендує на високий рівень, повинна відповідати. В екстер'єрі багатьох собак є вимога до високо піднятим вухам, і йоркширські тер'єри не є винятком. Підняті вуха V-подібної форми з'являються у цуценят йоркширських тер'єрів до четвертого місяця життя, проте в деяких випадках, через неправильне догляду або харчування, вуха не піднімаються самостійно, і в такій ситуації собаці потрібно допомогти.
Інструкція
1
Вушні хрящики тер'єрів слабшають через нестачу кальцію, і тому не піднімаються вертикально. В раціон собаки дозволите більше кальцийсодержащих продуктів і кормів - наприклад, почніть годувати цуценя вареними свинячими хрящиками або холодцем, що містить натуральний желатин.
2
Давайте собаці вітаміни, необхідні для повноцінного росту і розвитку, і більше гуляйте з цуценям на свіжому повітрі, влаштовуючи рухливі ігри і забезпечуючи йому активне проведення часу. Фізична активність і правильне харчування зміцнять здоров'я тер'єра, і можливо, це допоможе вушках піднятися в вертикальне положення.
3
У деяких цуценят проблеми з постановкою вух мають генетичні корені - щоб виключити спадкову проблему постановки, дізнайтеся у заводчика, який продав вам цуценя, як відбувалася постановка вух у його батьків.
4
Якщо вуха цуценя не піднімаються, виключіть погладжування голови цуценя, і регулярно робіть йому масаж вух.
5
Добре вимийте руки і починайте по черзі масажувати кожне вухо, направляючи руху від основи до кінчика, надаючи юшку вертикальне положення. Робіть масаж по п'ять-шість разів на день.
6
Також для правильної постановки вуха можна підклеювати, використовуючи тільки нешкідливі матеріали. Не використовуйте для подклеіванія вух хімічні речовини і клей - поставити вушка можна за допомогою пластиру.
7
Видаліть з внутрішньої поверхні вуха волоски, протріть вушну раковину лосьйоном і перевірте, чи немає у вухах цуценя ушкоджень і запалень. Підклеювати можна тільки здорові і чисті вуха.
8
Поверніть кожне вухо в трубочку, встановіть її вертикально і направте зовнішні краї вуха всередину. Закріпіть краю пластиром. Щоб вуха не падали, скріпіть їх разом містком з лейкопластиру або бинта.
9
Перевіряйте пов'язку кожен день, і через тиждень зніміть її, щоб перевірити, наскільки правильно стоять вуха у собаки. При необхідності повторіть підклеювання.