Як обернути книгу. Як обернути підручники обёртачной папером.

Якщо ви купили книгу , якій плануєте прикрасити свою бібліотеку, але при цьому боїтеся забруднити або порвати обкладинку в метро, заздалегідь подбайте про обкладинку. Щоб обернути книгу , необов'язково витрачати гроші на неекологічних пластик з канцелярського магазину. Досить буде знайти паперовий пакет із супермаркету і пару хвилин вільного часу.
Вам знадобиться
  • Книга, паперовий пакет із супермаркету або рулон коричневою обгорткового паперу, ножиці, скотч.
Інструкція
1
Розріжте паперовий пакет. Відріжте дно таким чином, щоб у вас вийшов один великий аркуш паперу. Розкладіть вийшов аркуш паперу на столі, відкрийте книгу і помістіть її в центр.
2
Складіть верхній край паперу по висоті верхній частині книги, потім виконайте те ж саме з нижнім краєм. Помістіть книгу поверх паперу.
3
Візьміть ножиці і подровняйте лівий і правий краї паперу так, щоб вони виступали не більше, ніж на 10-15 сантиметрів.
4
Зігніть правий край паперу по правому ребру обкладинки книги, виконайте те ж саме з лівою стороною.
5
Візьміть скотч і акуратно склейте краю паперу між собою таким чином, щоб вийшли кишені з лівого і правого боку. Простежте за тим, щоб не приклеїти книгу до паперу. Проробивши одну і ту ж операцію з двох сторін, ви отримаєте знімну паперову обкладинку.
6
Як тільки ви закінчите з технічною частиною завдання, то можна зайнятися його декоративною частиною і надати своїй новій обкладинці трохи індивідуальності. Найпростішим рішенням буде розфарбувати обкладинку кольоровими ручками, фломастерами або олівцями, використовувати готові наклейки або вирізані зображення з журналів.
Корисна порада
Якщо у вашому супермаркеті закінчилися паперові пакети, то купіть рулон звичайної коричневої поштового паперу. Розгорніть книгу і відміряйте довжину з запасом 10 сантиметрів з правого і лівого краю.