Як додати смайли в icq. Як вставити смайл в аську.

На сьогоднішній день спілкування в інтернеті набирає популярність. У листуванні використовується особливий сленг, скорочення, а в спеціальних програмах, наприклад ICQ, смайли . Якщо вам набрид стандартний набір, скачайте додатковий!
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, встановлена програма ICQ, інтернет.
Інструкція
1
Для початку знайдіть набір додаткових смайлів і скачайте його в інтернеті. Для цього введіть у поле будь-якого пошуковика «додаткові смайли для ICQ». Скачайте архів. Збережіть його на своєму комп'ютері.
2
Відкрийте архів. Як правило, викачані програми потрапляють в папку «Завантаження», яка може зберігається в «Моїх документах». В меню архіву виберіть команду «Витягнути файли». У новому вікні виберіть папку, в яку хочете помістити файли нових смайлів. За замовчуванням витяг відбуватиметься поряд з архівом.
3
Закрийте вікно архіву. Знайдіть серед витягнутих файлів інсталяційний. Розширення його «exe». Запускається установка. Виберіть ту папку, в яку потрібно встановити додаткові смайли . За умовчанням це папка зі стандартними смайлами. Вона-то вам і потрібна. Підтвердіть свій вибір. Слідуйте ходу установки до кінця. Дочекайтеся її завершення.
4
Запустіть програму ICQ. Тепер, якщо ви все зробили правильно, у вікні разом зі старими стандартними смайлами повинні з'явитися нові.
Програми обміну миттєвими повідомленнями в тому числі «аська» зараз використовується практично всіма користувачами Інтернету. Ми пишемо один одному, відправляємо файли, дізнаємося, коли людина з'явилася в мережі Також програма дає можливість висловити свої почуття, емоції і настрої за допомогою статусів і смайликів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернет
  • - встановлена програма icq
Інструкція
1
Запустіть програму ICQ 6.5, ICQ 7.0. Для цього натисніть двічі на ярлик із зображенням ромашки на робочому столі. Двічі клацніте по будь-якого контакту з вашого контакт-листа, і натисніть на кнопку із зображенням смайла, щоб вставити смайл в повідомлення. Виберіть потрібний і клацніте по ньому один раз. Смайл з'явиться у вікні повідомлень. Далі допишіть потрібний текст і відправте повідомлення. Також замість смайла можна набрати відповідний набір символів, який заміниться при відправці на смайл. Для того, щоб дізнатися, як вставити смайл в асьці з допомогою символом, зайдіть у вкладку зі смайлами і наведіть мишкою на потрібний смайл. З'явиться спливаюче віконце з комбінацією символів для даного смайлика.
2
Скачайте додаткові смайлики , щоб додати смайл в асьці. Запустіть аську, далі зайдіть у вкладку зі смайлами в будь-якому вікні повідомлень. Натисніть на рядок «Управління смайлами", далі пункт «Додати смайлики ». Виберіть смайлик на вашому комп'ютері. Вкажіть для нього код, тобто набір символів, які будуть замінюватися цим смайликом. Натисніть "OK". Далі смайлик з'явиться у вікні вибору смайликів. Перевірте, чи варто галочка "Показувати додаткові смайли». Ці смайли будуть показані у вікні повідомлень вашого співрозмовника, тільки якщо він теж їх встановить.
3
Скачайте додаткові смайли, щоб вставити смайл в повідомлення версії програми ICQ5. Далі зайдіть в папку C: Program FilesQIPSkinsICQ5Smilies (папка за замовчуванням, якщо ви встановлювали аську в інше місце, тоді знайдіть папку Smiles за допомогою пошуку з головного меню), в цій папці є дві папки: "Animated" і "Static". Видаліть папку "Animated" і вставте замість неї аналогічну папку з завантаженої вами. Тобто замініть її новою. Тепер закрийте всі папки, зайдіть в ICQ-клієнт, і відстежите оновлення арсеналу смайлів.