Як побудувати сірникову будиночок. Як побудувати дах сірникової будиночка.

Напевно всі хоч би раз в житті бачили сірникові будиночки , які можна зібрати без клею та інших пристосувань. Навчитися збирати такі будиночки нескладно - для цього вам не потрібно ніяких інших матеріалів, крім сірників. Споруда сірникової будиночка може стати відмінним способом провести вільний час з користю, показати цікаву саморобку дитині, і потім придумувати на основі техніки збірки нові фігури і конструкції.
Інструкція
1
Заготовте п'ять-шість сірникових коробок із сірниками стандартного розміру. В якості рівною і мобільного майданчики для зборки будиночка використовуйте книгу або коробочку від компакт-диска. Візьміть два сірники і покладіть їх паралельно один одному на заготовлену площадку, а потім викладіть шість сірників перпендикулярно першим двом, так, щоб у вас вийшла квадратна площадка.
2
Викладіть поверх першого шару другий шар з шести сірників, направляючи їх головки в протилежну сторону. Ви зібрали підставу будиночка.
3
Тепер починайте будувати криницю, кожна стінка якого складається з шести сірників. Виклавши колодязь, закрийте його «кришкою» з шести сірників, покладених уздовж, а потім з шести сірників, покладених поперек. Чергуйте напрямок головок кожного шару.
4
Візьміть рублеву монету і притисніть її до верхнього шару сірників, щоб зафіксувати всю конструкцію. По кутах колодязя застроміть чотири сірники головками вгору. Потім встановіть всі залишилися вертикальні сірники по периметру колодязя, акуратно розсовуючи зубочисткою сірники підстави.
5
Вийміть монетку і акуратно стисніть будиночок з усіх боків. Втисніть в заготовку вертикальні сірники і переверніть будиночок. З протилежного боку встановіть по периметру ще один ряд вертикальних сірників, і знову обіжміть будиночок з усіх боків.
6
Сформуйте ще один шар горизонтальних сірників і вставте чотири сірники в кутові канали зовнішніх стін. В горизонтальні канали вставте два сірники.
7
Виштовхніть кілька сірників з боку фундаменту, зображуючи крокви даху, і встановіть горизонтально сірники в трикутні деталі.
8
Піднімайте сірники над будиночком, формуючи основу для даху, а потім укладайте сірники між тими сірниками, які ви виштовхнули вгору.
9
З коротких сірників зробіть димову трубу, вікно і двері.