Як вирізати мелодію.

Буває так, що вам дуже подобається мелодія чи пісня, яка грає в якості фону на якому-небудь відео - в рекламі, в фільмі, в мультфільмі, і так далі. Навіть якщо ви не знаєте назву композиції і не можете знайти її в інтернеті, ви можете за короткий період часу витягти мелодію прямо з відеозапису, і слухати її окремо в форматі mp3. Ви зможете зробити це за допомогою простої і доступної програми під назвою Format Factory.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть конвертер Format Factory. Ця програма має інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, і впоратися з нею зможе навіть початківець користувач комп'ютера. За допомогою цієї програми ви отримаєте можливість конвертувати формати один в одного - в тому числі, перетворювати відео-формат в звукові файли.
2
Відкрийте програми і натисніть вкладку «Аудіо» в панелі, розташованої ліворуч. У списку виберіть формат mp3. На панелі, розташованій праворуч, натисніть на кнопку "Файл" і відкрийте ваше відео з тієї папки, в якій воно розташоване на комп'ютері. У вікні завантаження відео натисніть ОК.
3
Переконайтеся, що в налаштуваннях формату файлу вказана опція «Все в MP3». Потім натисніть кнопку «Старт» і спостерігайте за рядком стану файлу. Після того, як в цьому рядку з'явиться напис «Виконано», натисніть на кнопку «Кінцева папка» у верхній панелі інструментів - ви побачите відкрилася папку на комп'ютері, в яку був збережений аудіо-трек, витягнутий з відеозапису.
4
Скопіюйте файл з папки і перенесіть в потрібне місце. Таким способом ви зможете вирізати мелодію з відео будь-якого формату - як поширеного avi і mpeg, так і flv.
5
Формат аудіо-треку також можна видозмінювати, залежно від того, з якою метою ви хочете отримати з відео-файлу звукову доріжку. При необхідності в подальшому ви зможете обрізати трек до потрібного розміру, використовуючи додаткові програми (наприклад, mp3DirectCut).