Як прибрати живіт жінці.

Багато жінок прагнуть прибрати жировий прошарок на животі усіма можливими способами. У хід йдуть дієти, непомірне голодування, таблетки для схуднення і т.п. Прибрати живіт допоможуть вправи на м'язи преса. Регулярні тренування дадуть можливість швидко зменшити обсяг талії і зробити живіт плоским. При цьому фітнес надасть тільки позитивний вплив на роботу вашого організму і допоможе надовго зберегти струнку фігуру.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, ноги зафіксуйте за будь-який важкий предмет (шафа, ліжко), долоні покладіть на потилицю. З видихом підніміть верхню частину тіла і повністю сядьте. На вдиху прийміть вихідне положення тіла. Зробіть 20 повторень вправи. Якщо повний підйом вам ще поки важко дається, піднімають над підлогою до рівня лопаток, при цьому спину не округляйте, тягніться вперед грудьми.
2
Ляжте на підлогу, руки покладіть вздовж тіла, ноги випрямити. З видихом підніміть вгору праву ногу, на вдиху опустіть її на підлогу. З наступним видихом підніміть ліву ногу, на вдиху поверніться у вихідне положення. Зробіть по 30 повторень на кожну ногу.
3
Ляжте на підлогу, руки покладіть за голову, ноги зігніть в колінах і притягну до грудей. На вдиху ноги опустите до підлоги, але не торкайтеся поверхні. З видихом знову зігніть ноги в колінах і направте їх до грудей. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
4
Сядьте на підлогу, руки опустіть вздовж тіла, ноги випрямити. На вдиху відхилите верхню частину тіла назад, а ноги випряміть над підлогою під кутом 45 градусів. Зафіксуйте положення на 1 - 1,5 хвилини. З видихом опуститеся на підлогу, і повністю розслабте м'язи преса. Повторіть вправу ще 4 рази.
5
Ляжте на підлогу, руки покладіть на потилицю, ноги випрямити. З видихом підтягніть праве коліно до грудей, приподнимитесь над підлогою і торкніться його лівим ліктем. На вдиху ляжте у вихідне положення. З наступним видихом підтягніть ліве коліно і тягніться до нього правим ліктем. Повторіть вправу по 20 разів на кожну сторону.
Зайва вага не тільки суперечить сучасним стандартам краси, але й шкідливий для здоров'я. Ожиріння може спровокувати важкі захворювання на зразок цукрового діабету, атеросклерозу, гіпертонії та ін. Особливо небезпечне ожиріння в літньому віці, коли захисні сили і регенераційні здатність організму знижується.
Інструкція
1
З початком клімаксу в організмі жінки знижується рівень гормону естрогену. Жировий шар в області живота і талії служить його природним замінником. Крім того, знижується рівень обміну речовин, що також призводить до збільшення ваги. Звичайну кількість їжі виявляється надлишковим, а надлишок перетворюється в підшкірний і вісцеральний жир.
2
Зверніться до гінеколога. Можливо, він вважатиме за потрібне прописати вам гормонозамещающую терапію для поповнення дефіциту естрогену. Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням і приймати ті ж препарати, які лікар прописав вашим знайомим - схема лікування підбирається індивідуально, з урахуванням можливих протипоказань кшталт мастопатії, фіброми і пр.
3
В деяких продуктах рослинного походження містяться фітоестрогени - речовини, за структурою схожі на естроген, проте діючі в тисячу разів слабкіше. Якщо вам протипоказані гормональні препарати, вживайте в їжу проростки пшениці, насіння льону, гранати, малину, вишню - що містяться в них фітоестрогени допоможуть вам впоратися з віковими проблемами. Чемпіоном за вмістом фітоестрогенів є хміль. У жінок, які займаються збором та обробкою шишок хмелю, нерідко спостерігається порушення менструального циклу, тому будьте дуже обережні, якщо вирішите застосувати цей засіб.
4
Перегляньте свій раціон. Замість чорного чаю і кави краще вживати зелений чай без цукру і настої трав'яних зборів. Замініть цукор, варення і булочки до чаю сухофруктами: родзинками, курагою, фініками. У розумних кількостях дуже корисний мед як підсолоджувач. Відмовтеся від смажених страв - тушковані і приготовані на пару містять набагато менше калорій і не надають згубного впливу на печінку. Вживайте більше овочів і фруктів, червоне м'ясо замініть рибою.
5
Однак не вийде утримати вагу виключно обмеженнями в їжі - необхідна рухова активність. Дуже корисні аква-аеробіка і плавання, оскільки рівномірно навантажують всі м'язи тіла, у тому числі, живота і стегон. 2-3 інтенсивних занять на тиждень буде достатньо для підтримки тонусу м'язів.
6
Зазвичай лікарі рекомендують пацієнтам, які страждають надмірною вагою, побільше ходити пішки. Дослідження вчених з інституту Купера в Далласі довели, що користь від піших прогулянок значно зростає, якщо гуляти «скандинавським кроком», відштовхуючись від землі спеціальними тростинами або лижними палицями. Витрата калорій при такому вигляді ходьби збільшується на 20%, а втому наступає пізніше за рахунок рівномірного розподілу навантаження між різними групами м'язів.
7
Не рідше 3 разів на тиждень виконуйте вправи для преса. Робіть вправи в 3 підходи, змінюючи їх нахилами, «ластівкою», махами ніг. Важливо, щоб навантаження неухильно збільшувалася, і ви відчували здорову втому після заняття. Ці вправи не тільки допоможуть прибрати жир з живота, але і зміцнять м'язи преса, які не дозволять шкірі обвиснути.