Як зменшити ніс за допомогою макіяжу. Як за допомогою макіяжу зменшити ніс відео.

Рідко зустрічаються жінки, підлогу ністю задоволені формою і розміром свого носа. І, хоча більшість з нас просто «надумали» собі проблему, деякі дівчата дійсно є власницями великого носа. На щастя, щоб трохи підкоригувати його розмір, зовсім необов'язково відразу ж бігти до рінопласту. Зовсім нескладно візуально зменшити ніс з допомогою правильно виконаного макіяжу .
Інструкція
1
Отже, щоб візуально зменшити ніс, вам знадобляться декілька відтінків тонального засобу: в тон вашої шкіри, на 0,5 - 1 тон темніше і на 0,5 - 1 тон світліше. Засіб повинен бути досить щільним, але при цьому виглядати природно.
2
Перш ніж наносити макіяж, визначте, в чому саме полягає недолік вашого носа. Якщо ви - володарка широкого носа, то наносите більш світлий відтінок на перенісся і спинку носа. Крила носа обробіть тональним засобом темного кольору.
3
Якщо ніс довгий, то темний тональний крем наноситься на кінчик носа, а світлий - на переносіцу.Еслі ніс просто великий, то його слід покрити тональним засобом на тон темніше того, яке ви використовували на інших ділянках ліца.Прі створенні такого макіяжу дуже важливо створити плавні переходи тонів. Для цього варто скористатися губкою для нанесення тональної основи. Змоченою у воді губкою слід видалити надлишки кошти, а потім злегка припудрити обличчя.
4
Крім цього, щоб змістити акцент з крупного носа, скористайтеся наступними маленькими хитрощами: При нанесенні рум'ян на вилиці, варто трохи мазнути також і кінчик носа. Рожеві рум'яна для цієї мети не підійдуть, а ось бронзові або рудих тонів - цілком. Правильна форма брів допоможе уникнути зайвої уваги на ніс. Занадто тонкі «в ниточку» брови, так само як і занадто густі, протипоказані жінкам з великим носом. Також небажані прямі або світлі брови. Віддати перевагу краще вигнутим або напівкруглим акуратним бровям.Чтоби візуально зробити розмір носа більш гармонійним, можна спробувати «укрупнити» інші риси обличчя. Наприклад, за допомогою світлих і темних тіней, можна збільшити очі, а, завдавши на губи прозорий блиск - зробити їх більш пухкими. Ніс в цьому випадку стане співмірним ліцу.Не тільки макіяж може допомогти візуально зменшити ніс. Не варто, також, забувати і про зачіску. Так, густа чубчик акцентує увагу на носі, а от її відсутність або рідкісна, асиметрична і коротка чубчика навпаки, допоможуть великому носі зорово стати трохи миниатюрнее.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C91FavE-JtY
Занадто великий ніс може порушити пропорції обличчя, робити його важким і грубим. Надати носі витонченість, звузити і вкоротити його допоможе правильно підібраний макіяж. Чергуючи темний і світлий тональний крем або пудру, ви зможете візуально коректувати риси обличчя.

Вибір косметики

Щоб правильно коригувати особа, придбайте косметику на кілька тонів темніше і світліше вашої шкіри. Ідеальний варіант - помірно щільний тональний крем без блиску і перламутру. Крем можна замінити щільною компактною пудрою кольору засмаги або коректором. Для закріплення і згладжування колірних кордонів знадобиться прозора матова пудра. Для нанесення крему знадобляться плоскі кисті з синтетичних волокон. Зручно користуватися кремом або коректором в стике - така форма дозволяє точково наносити засіб для подальшої растушевкі.Перед корекцією обов'язково підготуйте шкіру, інакше темний крем буде виглядати брудною плямою. Зволожите особу за допомогою тоніка або емульсії, а потім губкою нанесіть рідкий тональний крем, ретельно вбиваючи його в шкіру. Дайте засобу вбратися і приступайте до макіяжу.

Зменшуємо ніс з урахуванням його форми

Крупний ніс може мати різний вигляд. Носи з горбинкою, м'ясисті, кирпаті або занадто довгі і тонкі потребують різних способах корекції. Щоб макіяж вийшов максимально природним, робіть його перед збільшувальним дзеркалом, в добре освітленому месте.Прінціп корекції - гра темних і світлих відтінків. Темним кремом або пудрою покриваються ділянки, які потрібно приховати, а світлі засоби наносяться на запалі ділянки для досягнення балансу. Всі лінії потрібно ретельно розтушовувати і закріплювати прозорою розсипчастою пудрой.Проще всього зменшити довгий, не надто широкий ніс. Плоскою пензликом або стіком нанесіть на спинку носа крем на два тони темніше вашої шкіри. Растушуйте крем до лоба і брів, ретельно розтираючи кордону. Ніздрі підкресліть світлим тоном або пудрою і теж розітріть. Світлим кремом можна позначити і ямочку під носом. Відвернути увагу від довгого носа допоможуть світло-рожеві рум'яна з легким блиском, нанесені у вигляді великих запитах від скронь до підборіддя. Чи не накладайте рум'яна близько до ніздрів, це лише підкреслить недостаток.Слішком м'ясистий ніс маскують інакше. Наносите пудру кольору загару на бічні частини носа і область біля них. Спинку виділіть смугою світлого крему. Виключіть рум'яна або нанесіть їх дуже близько до скронь. Зробіть акцент на очі і брови і не забудьте замаскувати темні кола під очима. Такий прийом діє ефективно, а особа після макіяжу не нагадує маску.Вздернутий великий ніс маскуйте дуже акуратно, косметика не повинна лягати плямами. Коректором кольору засмаги покрийте бічні частини носа, а підняту частину замаскуйте кремом ще більш темного відтінку. Перенісся виділіть світлим. Ретельно розітріть лінії для плавності переходу. Такий прийом підходить і для корекції горбинки, тільки темні тони потрібно буде наносити не на кінчик носа, а на його опуклу пащу.