Як швидко продати квартиру або будинок.

Продаж квартири або будинку - це тривалий процес, пов'язаний з напруженим очікуванням довгоочікуваного покупця. Для того щоб не відлякати майбутніх покупців і швидко продати нерухомість є кілька простих порад.
Інструкція
1
Перше впечатленіеОбратіте увагу, що часто покупці приймають рішення, виходячи з охайності зовнішнього вигляду будинку. Не полінуйтеся усунути всі дрібні недоліки, відразу впадають в очі, наведіть порядок і освіжите фарбування. Запам'ятайте, що жодна людина не побажає купити будинок, розуміючи, що його чекає великий список робіт.
2
Зайва персоналізація пространстваДля більш швидкого продажу необхідно позбутися особистих речей. Власні фото і предмети, безпосередньо пов'язані з вами і вашими захопленнями, краще замінити нейтральними речами, такими як, картини або годинник. Потенційний покупець повинен мати можливість відчути себе власником цього будинку.
3
Дрібний ремонт і уборкаЕслі ви хочете якомога швидше продати нерухомість, то зверніть увагу на такі дрібниці як, отвори в стіні, цвяхи в підлозі або плями на стелі. Всі ці недоліки кидаються в очі майбутнім покупцям і створюють враження недоглянутою квартири. Тому не пошкодуйте грошей і часу на дрібний ремонт і усуньте всі дефекти. Повірте, що ці витрати повністю себе виправдають при продажі.
4
Приємний запахРезкій запах у вашій квартирі здатний відштовхнути будь-якого покупця. Для вирішення цієї проблеми приберіть всі старі предмети, які розповсюджують неприємний запах, або скористайтесь освіжувачі повітря. Але не забудьте, що занадто сильний аромат, навіть приємний, може не кожному сподобатися і наштовхне на думку про те, що ви щось приховуєте.