Як вилікувати приглухуватість. туговухість лікується чи ні.

Добре чути людина може тоді, коли слуховий прохід вільний для проходження звукових хвиль. Причинами приглухуватості є хронічні гнійні отити і запалення слухової труби, яка з'єднує порожнину середнього вуха і носоглотку, склероз барабанної перетинки, зрощення слухового проходу і ін. При ураженні зовнішнього та середнього вуха консервативне лікування дає хороші результати. Поразка звуковоспрінімающего апарату має незворотні наслідки, які призводять до глухоти.
Вам знадобиться
  • Народна медицина пропонує ряд рослинних засобів лікування приглухуватості:
  • - прополіс;
  • - спирт;
  • - мигдальне масло;
  • - меліса;
  • - аїр;
  • - дягель.
Інструкція
1
Настоянка прополісу є ефективним засобом лікування приглухуватості. Візьміть 20 грам прополісу, охолодіть його в морозильній камері і натріть на тертці. Потім залийте прополіс 100 мл спирту 90%. Поставте настоюватися в темне місце на тиждень. Закладайте в вуха турундочки з настойкою прополісу двічі на день, вранці і ввечері. Після лікування необхідно 2-3 тижні берегти вуха від переохолодження.
2
Добре допомагає при приглухуватості закопування в слуховий прохід мигдалевого масла. Перед сном закопуйте 5 крапель в слуховий прохід мигдалевого масла протягом місяця.
3
У початковій стадії втрачає слух закопуйте в вуха 10% настойку меліси. Візьміть 10 грам подрібнених сирих листя меліси і 90 мл спирту 70%. Поставте на тиждень в темне місце для настоювання, потім профільтруйте. Закопуйте по 6 крапель настоянки щодня протягом місяця в кожне вухо двічі на день.
4
Значно покращує слух одночасний прийом відвару коренів аїру і дягелю. Візьміть 10 грам подрібнених коренів дягелю і 15 грам подрібнених коренів аїру, залийте їх 500 мл води і поставте на 30 хвилин на водяну баню. Потім остудіть і процідіть. Приймайте по 1 столовій ложці 3 рази на день перед їдою протягом 1-2 місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C5m9cYW9QMU
Зверніть увагу
Слід знати, що елементарний нежить і застуда, тонзиліт і ангіна, ларингіт і фарингіт безпосередньо пов'язані з органами слуху. Ускладнення при цих захворюваннях часто і призводять до приглухуватості.
Корисна порада
Для поліпшення слуху також рекомендується приймати препарати лимонника, родіоли рожевої, женьшеню. Добре промивати від сірчаних пробок соком кавуна, настоєм ромашки.