Як записувати з веб-камери. Як зробити запис із вебки.

Використання веб-камер для спілкування сьогодні стало повсюдним, з кожним днем більше людей приєднуються до числа тих, хто може не тільки поговорити, але і побачити співрозмовника, що знаходиться на іншому кінці земної кулі. Однак, крім цього, «традиційного» способу використання, веб-камер а може виконувати не тільки передачу відео в режимі онлайн, а й запис роликів на жорсткий диск вашого комп'ютера, подібно до того, як це робить відеокамера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, початкові навички по роботі з комп'ютером, програма для роботи з веб-камерою (наприклад, проста утиліта CameraA)
Інструкція
1
Підключіть веб-камер у до комп'ютера і встановіть її драйвер. До речі, якщо в комплекті з камерою є диск, на ньому, як правило, знаходиться і програма, за допомогою якої ви зможете записувати відео. Якщо це так, встановіть її.
2
Запустіть програму для роботи з веб-камер ой. Перед тим, як почати запис, необхідно встановити параметри відеозйомки. Для цього зайдіть в меню "Налаштування" (в англійському варіанті «Settings») і виберіть пункт "Налаштування відео». Встановіть дозвіл майбутнього ролика та потрібну частоту кадрів. Стандартна чіткість складає 640х480, а частота кадрів 30 в секунду. Проте, багато камери дозволяють знімати кліпи з більш високою якістю, аж до Full HD. Для таких камер можна встановити більш високі параметри.
3
У вкладці «Запис» виберіть пункт «Почати запис». У багатьох програмах кнопка запису винесена в головне вікно, в цьому випадку шукати її меню не потрібно. У вікні, виберіть, в який файл буде здійснюватися запис. З цього моменту і до натискання кнопки зупинки запису буде йти відеозапис.
4
Переглянути записаний матеріал ви можете як прямо через програму для роботи з камерою, так і через який-небудь відеопрогравач, наприклад, KMP Player.