Як прикрасити свій під'їзд. Як облагородити перед під'їздом.

Коли повертаєшся додому з роботи, хочеться якомога швидше опинитися в затишній домашній обстановці. І чим наш дім "ближче", тим приємніше на душі. Відкриваєш двері під'їзду і подумки вже знаходишся у себе вдома. Як перетворити свій під'їзд в частину вашого гніздечка?
Інструкція
1
Домовтеся з сусідами дотримуватися чистоту, покладіть непотрібний килимок перед сходами на вашу майданчик, організуйте прибирання на поверсі і постарайтеся довести їм, наскільки це важливо. Даний крок найскладніший, тому що не завжди легко домовитися з сусідами, а якщо ви живете на нижніх поверхах, то й взагалі з жителями всього під'їзду .
2
"реставрує" приміщення. Спільно з сусідами влаштуйте маленький ремонт на сходовій площадці - замініть підлогове покриття, перефарбуйте стіни і сходи. За простим трафаретами, яких величезна безліч в інтернеті, фарбою з балончика або розпилювачем можна зробити барвисті візерунки, або нанести різних мультперсонажей, якщо на майданчику живе багато дітей або ви просто любите мультики.
3
Наповніть комфортом ваш під'їзд. Ваші можливості обмежені лише умовами і розмірами сходового майданчика. Викладіть старий килимок, поставте кілька кольорів на підвіконня або поставте лавочку поруч з віконцем, якщо з нього особливо хороший вигляд. Якщо ваш під'їзд не відвідують незвані гості, можна прикрасити під'їзд картинами і виробами ваших дітей. Власна виставка щодня - хороший спосіб порадувати і себе і вашої дитини.
4
Якщо ваш під'їзд все ще не має сучасної надійної двері, доступ до якої мають тільки мешканці будинку, обов'язково займіться збором коштів на установку і покупку даної конструкції. Не бійтеся взяти на себе відповідальність за це заняття: вам просто потрібно пройти по мешканцям і зібрати гроші. Як тільки гроші опиняться у вас, знайдіть в інтернеті найближчий до вас центр установки дверей і забезпечте вашу фортецю. Ось і все. Будинок став ще на кілька сходинок ближче!