Як прибрати в'ялий живіт.

Практично кожна жінка в своєму житті стикалася з проблемою в'ялого живота . Це явище зазвичай виникає після пологів або різкого зниження ваги. Щоб прибрати в'ялість живота , необхідно зміцнити м'язи преса. Виконуйте спеціальні вправи не менше 3 - 4 разів на тиждень, і через кілька тижнів помітите хороший результат.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, руки покладіть під стегна, ноги випрямити. З вдихом підніміть ноги вгору, з видихом опустіть вниз, але не торкайтеся підлоги. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
2
Ляжте на підлогу, руки схрестіть на грудях, ноги зігніть в колінах. З невеликим видихом підніміть верхню частину тіла над підлогою, зробіть ще один видих, повністю звільнивши легені, і ще трохи приподнимитесь вгору. Затримайтеся на 3 секунди в цьому положенні. На вдиху повністю опустіться на підлогу. Зробіть 10 - 15 повторень вправи.
3
Ляжте на підлогу, руки витягніть уздовж тіла, ноги випрямити. З видихом ноги підніміть під прямим кутом до підлоги, верхню частину тіла підніміть, руки витягніть вперед. Зафіксуйте положення на 2 - 3 хвилини. На вдиху ляжте на підлогу і розслабтеся. Повторіть вправу ще 2 рази.
4
Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, руки покладіть на потилицю. На вдиху скрутити вправо: ноги покладіть на праве стегно, верхня частина тіла при цьому повністю лежить на спині. З видихом поверніться у вихідне положення. Повторіть скрутку в іншу сторону. Зробіть по 20 повторень в кожну сторону.
5
Сядьте по-турецьки, руки зігніть в ліктях і притисніть до боків. На вдиху верхню частину тіла поверніть вправо, максимально скрутити в талії. З видихом розкрутитеся. З наступним вдихом повторіть скрутку в ліву сторону. Зробіть 20 повторів вправи.
6
Ляжте на підлогу, долоні покладіть під стегна, ноги підніміть вгору. З видихом відірвіть сідниці від підлоги, затримайтеся в цій позі на 2 секунди. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I_22XiooW4c