Як вибрати швейцарський шоколад.

Про бездоганних швейцарських банках, годинах, сирі і шоколаді складають легенди. Головна причина незвичайного успіху шоколаду з цієї країни криється в поєднанні кращих компонентів. Місцеві корови відомі своїм приголомшливим молоком (недарма швейцарський сир не може повторити жодна інша країна), але основні складові національного шоколаду виробники тримають у найсуворішому секреті. Однак вони не приховують, як відрізнити свій шоколад від підробки. Вибрати правильний швейцарський шоколад можна, слідуючи декільком простим радам.
Інструкція
1
Неозброєним поглядом досить легко відрізнити швейцарський шоколад від звичайної плитки. Уважний покупець зможе вловити бездоганний шовковистий глянцевий блиск натурального шоколаду.
2
Аромат у швейцарського шоколаду пряний, тонкий, насичений. Інші виробники, як правило, додають в свої шоколадки підсилювачі та ароматизатори. Жоден шоколатьє зі Швейцарії не псуватиме репутацію свого шоколаду подібними добавками. Шоколад повинен пахнути шоколадом, ні в якому разі не какао. Якщо ваш ніс нічого не дратує, а аромат тонкий і вишуканий, то, швидше за все, перед вами швейцарський шоколад.
3
Тепер розламати шматочок плитки. Зверніть увагу, наскільки твердий і сухий шоколад. Він повинен розламуватися із зусиллям і видавати легкий щиглик. Краї у швейцарського шоколаду на розломі рівні, не повинні кришитися.
4
Настав час спробувати. Якісний швейцарський шоколад тане в роті, немов вершкове масло. Структура гладка і дуже приємна. Шоколад не прилипає до неба і зубам, не залишає ніяких присмаків. У нього тонкий, ніжний, унікальний - одним словом, простий шоколадний смак.
5
Навчіться розбиратися в видах швейцарського шоколаду. Молочний шоколад використовується в приготуванні плиток, шоколадних трюфелів, шоколадних напоях і будь випічці (тортах, пончиках, булочках). Темний шоколад - найвишуканіший тип швейцарського шоколаду. В ньому міститься від 40% до 60% какао-бобів. Його часто використовують для приготування шоколадних лікарів. Білий шоколад - найбільш смачний вид швейцарського шоколаду. Звичайно, через відсутність в його складі какао-бобів, багато фахівців до шоколаду його зовсім і не відносять, проте він користується популярністю і продовжує називатися шоколадом (хоч і білим).
Корисна порада
Швейцарський шоколад слід зберігати в прохолодному, сухому місці. Якщо упаковки не розкривалися, швейцарський шоколад буде зберігати свої якості протягом тривалого часу - від 8 до 12 місяців. Швейцарський шоколад слід берегти від вологи, світла і сторонніх запахів. Зберігати рекомендується при температурі від 12 ° до 18 ° С. У жодному разі не охолоджуйте шоколад, це може зіпсувати його неперевершений смак.