Як зшити маленьке чорне плаття. маленьке чорне плаття пошити.

Маленьке чорне плаття - дітище модельєра Коко Шанель, яке зробило справжню революцію в світі моди. Доповнюючи його різними аксесуарами - поясами, брошками, шарфами - жінка може змінити свій образ до невпізнання і постійно виглядати по-різному в одному і тому ж плаття . Просту модель маленького чорного плаття можна зшити буквально за півгодини.
Інструкція
1
Основна частина плаття з полупрілегающего силуетом скраівается складена вдвічі тканини: прокладете до неї майку з широкими плечима, прикріпіть шпильками і обмітайте. Відзначте лінію талії і відкладіть вниз довжину спідниці. У класичній моделі це 60 см.
2
Виріжте деталі сукні і обшийте спочатку машинною строчкою, потім оверлочними швом. На спинці зробіть розріз 10 см для блискавки. Обшиті і пришити блискавку.
3
Для рукавів сукні використовуйте два прямокутника 60 * 20 см. Складіть їх, виміряйте пройму. Відзначте розміри на вершинах рукавів, відріжте зайве. Обробіть краю оверлочними швом, з'єднайте, обшийте.
4
Як прикраси для сукні можете пришити банти з атласної стрічки чорного або контрастного кольору, широкий пояс із стрічками-зав'язками на спині, мережива по подолу, вирізу і краях рукавів.