Як прикрасити групу дитячого саду. Прикраса групи дитячого садка до нового року.

Виховання дітей немислимо без ознайомлення їх з традиційними святами, такими як Новий рік, Міжнародний жіночий день, День захисника Вітчизни, День захисту дітей та ін. Кожному святу передує серйозна підготовка, яка включає в себе прикраса кожної групи дошкільного закладу.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно продумати, яким чином буде прикрашена група. Обов'язково потрібно враховувати вік дітей. У молодших групах слід використовувати мінімум прикрас, тоді як в старших діти самі можуть приймати участь у їх виготовленні.
2
Тематика свята буде впливати на оформлення групи. Плакати, дитячі колективні поробки, квіти, повітряні кулі, гірлянди - для кожного свята виберіть свої деталі. Цю тему можна обговорити на батьківських зборах, влаштувавши для батьків «мозковий штурм» або запропонувавши їм створити «скарбничку ідей». По можливості батьків вихованців також можна запросити допомогти з оформленням. Це зближує колектив батьків і педагогів групи.
3
Розміщувати прикраси слід таким чином, щоб діти не змогли їх дістати і зняти. Неприпустимо використовувати для кріплення голки і шпильки. З міркувань пожежної безпеки не можна кріпити деталі прикрас до освітлювальних приладів. Використовуючи для оформлення групи електричні гірлянди, ліхтарики, попросіть електрика заздалегідь їх перевірити і самому виконати підключення.
4
В якості оформлення групи до свята можна використовувати тематичні виставки. Вона може складатися як з дитячих робіт, так і зі спільних виробів дітей і батьків. Також це можуть бути і сімейні колективні роботи.
5
Потрібно пам'ятати і про естетику оформлення групи. Прикраси повинні гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр приміщення.
Корисна порада
При оформленні групи зверніть увагу на колір деталей. Використання великої кількості яскравих кольорів буде збудливо діяти на дитячу психіку.
Спільноти в соціальних мережах - об'єднання користувачів за принципом професійної діяльності, схожості захоплень або інший спільності. Оформлення спільноти, або групи впливає на її привабливість для учасників і відвідувачів. Прикрасити групу допомагають спеціальні теги.
Інструкція
1
У соціальній мережі «ВКонтакте» прикраса групи налаштовується в новинах групи. Для редагування їх зайдіть на головну сторінку групи, далі клацніть по посиланню поруч з новинами «Редагувати».
2
Під полем введення інформації знайдіть кнопку «Допомога по розмітці». Клацніть по ній. Скопіюйте коди оформлення шрифтів (жирний, курсив, закреслений, підкреслений), зміни кольорів, перетворення посилань та інше на свій розсуд.
3
Для оформлення групи в соціальній мережі "Facebook" зайдіть на головну сторінку групи і натисніть в меню справа кнопку "Create Doc". Використовуйте ті ж теги, що в соціальній мережі «ВКонтакте». Можете копіювати їх прямо з «Новин» в групі російськомовної соціальної мережі.
4
В спільнотах на блог-платформах прикраси оформляються за кодами HTML, представленим на зазначеному внизу сайті.