Як оформити свій підпис. підібрати підпис за прізвищем.

Особиста підпис - знак, який посвідчує ваше добровільне визнання і згоду з умовами певних домовленостей, прийняття або видачу певних документів, товарів і послуг. В підписи містяться ініціали і частини імені, по батькові та прізвища її автора. Оформлення підпису говорить про характер і особистості свого автора.
Інструкція
1
Для підпису часто досить використовувати одну-дві букви - початкові літери імені та прізвища, написані в довільному порядку. Але ви можете використовувати, наприклад, перші склади прізвища і врешті приписати першу букву імені.
2
Декоративні елементи. Замкнута людина обведе букви лінією-спіраллю. Якщо ви не хочете продемонструвати цю рису в оформленні підпису, просто приберіть обводку.Сімметрічние елементи в оформленні букв, петельок і ліній притаманні людям творчим.
3
Людина, невпевнена у собі, має занижену самооцінку, закреслить підпис або направлять завершальну риску вниз. У першому випадку людина як би заявляє про себе і тут же відмовляється від власних слів, перекреслює їх. Другий спосіб накреслення, як і взагалі прагнення ліній донизу, каже про втому, поганому настрої і песимістичних поглядах. Ви можете виключити ці риси, якщо не хочете проявляти відповідні риси характеру. Напрям кінця підпису вгору або вниз каже про оптимістичний настрій або рівному, стійкому стані відповідно.
4
Кількість заголовних букв. Дві-три поспіль спочатку говорять про схильності до розумової праці. Порався великих елементів у правій частині підпису характерний для практиків.