Як удосконалювати своє я.

Самовдосконалення - нелегкий шлях, але той, хто встав на нього і продовжує йти, вважає, що це і є головна мета в житті людини. Саме вдосконалення включає в себе всі ті ключові завдання, з якими кожен з нас повинен впоратися.
Інструкція
1
Прийняття відповідальності - перше, що повинен зробити людина, почавши вдосконалювати своє «Я». Візьміть відповідальність за своє життя в свої руки і перестаньте звинувачувати в чомусь оточуючих людей або обставини. Все, що з вами відбувається зараз, і те, ким ви є - лише ваша заслуга, і тільки ви можете все поміняти.
2
Після необхідно вибрати правильний напрямок, в якому вам належить рухатися все життя або якоїсь її масштабний відрізок. Це дуже непросте рішення, і воно повинно бути ретельно обдумано. Підключіть і логіку, і інтуїцію, і ваші прагнення, мрії, таланти.
3
Не обмежуйте себе ні в чому. Це стосується, в першу чергу, відсутність якихось рамок, які ви самі ж собі можете побудувати. Головне - це вірити в себе, тоді не залишиться місця для виправдань, чому ви цього не можете. Ви можете все.
4
Будьте терплячі. Плоди сходять не відразу, на дозрівання потрібен час, тому не засмучуйтеся, що не бачите сьогохвилинних результатів. Швидкі плоди оманливі, але пройде небагато часу, і ви побачите, що ваші старання в чомусь навіть перевершують ваші очікування.
5
Кожен прожитий день дан нам не просто так. Щодня ми отримуємо масу досвіду, який важливо не тільки не пропустити, а й якісно засвоїти. Не пропускайте нічого важливого, що відбувається в житті, і робіть своєчасні правильні висновки.
6
Посієш звичку - пожнеш характер, так каже східна мудрість. Створюйте собі позитивні щоденні звички, і вони поступово витіснять всі негативні. Наприклад, читання, прогулянка, медитація, ведення щоденника по годині в день - все це дуже позитивно відіб'ється на вашому житті.
7
Перестаньте боятися. Саме страх зупиняє нас на шляху до вершин, саме він не дає нам зробити наступний крок, відкочуючись на кілька позицій назад. Щоб перестати боятися, потрібно подивитися страху в очі. І з мужнім настроєм йти робити те, що вам необхідно.
8
Які думки, такий і світ - це ще одна мудрість, яку варто запам'ятати і користуватися нею завжди. Налаштовуйте свій розум лише позитивно, навіть якщо ви роздумуйте про щось непростому або неприємне. Речі визначаються нашим поглядом на них, тому налаштуйте ваш погляд відповідним чином.
9
Оточення, як і думки, створює наше життя, живить її і рухає. Зробіть так, щоб навколо вас були тільки ті люди, які здатні надихати, радувати вас, з якими ви можете займатися улюбленою справою і обмінюватися позитивною енергією. Після кожного такого спілкування ви будете почувати внутрішнє зростання і гармонію, а саме це і необхідно для особистісного самовдосконалення.