Як замовити друк фотографій.

Останнім часом особливу популярність придбав сервіс фотодруку через інтернет. Це закономірна тенденція, пов'язана з широким розповсюдженням цифрової фототехніки, а також доступністю мережі інтернет. Цей спосіб зручний тим, що ви маєте можливість зробити замовлення, не виходячи з дому. Крім того, друк цифрових фотографій через інтернет коштує дешевше, ніж в магазинах.
Інструкція
1
Існує безліч сайтів, що пропонують послуги друку фотографій через інтернет. Наприклад, можна зареєструватися на сайті http://www.make-foto.ru/і оформити замовлення, завантаживши фотографії через інтернет одним архівом (RAR або ZIP). Також ви можете викликати кур'єра, щоб він приїхав до вас за цифровим носієм (диском) з фотографіями.
2
Сервіс по оформленню замовлень на фото друк через інтернет пропонує також Проект «Світ цифрової фотодруку Ельдорадо» - http://www.hitechnic.ru/foto.php. Щоб зробити замовлення, вам потрібно зареєструватися, завантажити потрібні фотографії, а потім вибрати магазин, де вам буде зручніше отримати готові фотографії. Замовлення виконується 1 день.
3
Послугу друку фотографій надає також спільний проект итернет-сервісу Яндекс.Фотки і сервісафотопечаті FotoClick.ru. Будь-який користувач Яндекс.Фоток має можливість вибрати і надрукувати потрібні фотографії, отримавши їх в пунктах видачі FotoClick, або замовивши кур'єрську або поштову доставку.