Як створити магазин безкоштовно.

Одним з найпростіших видів бізнесу є торгівля. Найпростіший - не тому, що його легко вести але тому що для ведення його часом не потрібно ніяких специфічних навичок і вмінь. Все вирішує інформація. Найпростіший спосіб створити свій магазин безкоштовно - це створити магазин онлайн, за допомогою якого ви можете заробити капітал, достатній для оплати оренди торгової площі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В першу чергу, відкрийте юридична особа. Звичайно, більшість операцій в інтернет- магазин е можна здійснювати і без відкриття юридичної особи, але це полегшить життя вам як при спілкуванні з постачальниками, так і з покупцями.
2
Виберіть оптимального постачальника. Основними критеріями при виборі постачальника мають бути ціна-якість-доставка. Вибирайте того, який найбільшою мірою відповідає цим критеріям, пам'ятайте про те, що судовий розгляд справа довга, а товар може бути потрібен в тут і зараз.
3
Використовуйте безкоштовні хостинги для того, щоб створити сайт-каталог із зазначенням фото товару, товару, контактних даних та рахунків для оплати. Непогано було б також розмістити скан свідоцтва про реєстрацію компанія для підвищення рівня довіри клієнтів.
4
Створіть групу в соціальній мережі, присвячену вашому магазин у. Прив'яжіть її до сайту, розмістіть в альбомах фото вашої продукції. Залучайте відвідувачів спочатку з числа друзів, а потім з числа решти користувачів. Пам'ятайте про те, що задоволений клієнт приведе до вас п'ять чоловік, а незадоволений - віднадить десять.
5
Організуйте торгівлю за принципом «оплата вперед». Відразу після отримання грошей робіть замовлення у постачальника і пересилайте товар покупцеві.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=88oE0nv3Glo