Як зробити ip статичним.

Якщо ви стикалися з проблемою динамічного IP, знаєте, що у статичного IP багато переваг: робота з web-сервером, з jabber-сервером, сервери Counter Strike і т.д. Але статичний IP не може з'єднатися автоматично - за підключення цієї опції ваш провайдер бере певну суму грошей. Виявляється, це можна зробити без грошових затрат. У кожній операційній системі сімейства Windows є сервіс «Динамічний DNS», який дозволяє зробити постійне ім'я комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Реєстрація в сервісі стеження динамічного IP.
Інструкція
1
Серед сервісів, які дозволяють реєструвати свій DNS, можна виділити наступні сайти: - dyndns.com; - tzo.com; - changeip.com; - no-ip.com.
2
Серед представлених сайтів особняком стоїть no-ip.com, за його простоту і легкість в налаштуванні потрібних нам характеристик. Після реєстрації на цьому сайті, необхідно виконати активацію аккаунта. Зайдіть в ваш аккаунт, натисніть кнопку Add a host (додати хост). В поле Hostname напишете будь-яке ім'я, яке відображало б суть вашого хоста, потім виберіть зі списку будь домен.
3
Після внесення своїх даних, необхідно скачати програму для роботи з цим сайтом. Після запуску клієнта натисніть кнопку Edit, яка знаходиться в правому верхньому куті. Заповніть поля «Логін» «Пароль». Для оповіщення зміни IP необхідно налаштувати програму, натисніть кнопку Options.
4
Перед вами з'явиться вікно налаштувань. На вкладці Standart необхідно поставити позначку напроти пунктів Run on startup (автозавантаження програми) і Run as a system service (запускати як сервіс).
5
Перейдіть до вкладки Connection. Ця вкладка має два вкладення, перейдіть до вкладення Standart. Поставте відмітку напроти пункту Override automatic IP detection. У списку, IP to post for updates виберіть ваш поточний IP-адресу. Натисніть кнопку «ОК» для збереження внесених змін.
В силу різних причин, користувачеві мережі інтернет може знадобитися змінити свій динамічний IP-адресу на статичний. Динамічні IP-адреси зараз у більшості користувачів. Вони присвоюються автоматично провайдером при виході користувача в мережу інтернет. Статичний же IP-адресу не змінюється від сесії до сесії.
Інструкція
1
Спершу визначимо ситуації, коли потрібен статичний IP-адресу. По-перше, без статичного «IP-адреси» неможливо зробити свій інтернет-сервер. По-друге, статичний IP-адреса необхідна багатьом «геймерам» на ігрових серверах для того, що система їх пам'ятала, а також зберігала їх ігрові параметри. По-третє, статичні IP-адреси можуть знадобитися при роботі з деякими фінансовими інструментами. Це біржові торговельні платформи, а також деякі банківські платіжні он-лайн термінали, які в силу політики безпеки прив'язуються до одного IP-адресою.
2
Найпростіший і надійний спосіб отримати статичний IP-адреса - це звернутися до вашого інтернет-провайдера. За невелику плату (як правило, близько 5 - 10 доларів на місяць) він додасть вам цей сервіс. У разі, якщо ви хочете встановити у себе вдома сервер зі своїм хостингом, то прийнятний тільки такий спосіб отримання статичного IP-адреси. Також найкраще користуватися саме цим способом і у випадку з електронними фінансовими операціями.
3
Є й інший спосіб отримати статичний IP-адресу. Він безкоштовний і найбільш актуальний для «гtймеров». Суть полягає в тому, щоб призначити постійне доменне ім'я комп'ютера, що має динамічний IP-адресу. Для цих цілей зараз найкраще підходить програма, представлена на сайті No-ip.com. Для її отримання спершу необхідно пройти реєстрацію на даному ресурсі, а потім завантажити програму. Налаштування програми дуже прості. Далі необхідно зробити так, щоб програма запускалася на комп'ютері разом з операційною системою. Після виходу в мережу інтернет, завдяки цій програмі, на ігрових серверах та інших ресурсах вас будуть инициализировать по певному доменному імені. При цьому ваш IP-адресу як і раніше буде залишатися динамічним.