Як вибрати корпус для комп'ютера.

З функціями, які виконують комп'ютерні комплектуючі, все більш-менш зрозуміло. Процесор вважає, відеокарта будує тривимірну графіку і виводить зображення на екран, оперативна пам'ять забезпечує обмін даними і «робочий простір», а на жорсткому диску зберігається інформація. Корпус же, як здається, виконує всього лише «пакувальну» функцію, і продуктивність від нього не залежить. Однак це вірно лише частково.
Вам знадобиться
  • Початкові знання про комп'ютерну техніку
Інструкція
1
Для початку визначтеся з рівнем обираного корпусу. Самим недорогим варіантом при складанні комп'ютера є придбання корпусу, вже укомплектованого блоком живлення (БП). Однак більшість таких корпусів підходять для складання найпростіших конфігурацій комп'ютерів, в силу невеликої потужності і часто невисокої якості блоків живлення. Це й не дивно, адже хороший корпус без блоку живлення сам по собі коштує дорожче такого комплекту. Винятки з цього правила бувають, але ціна якісного корпусу, укомплектованого хорошим блоком живлення, приблизно в два рази вище, ніж у більшості бюджетних моделей. Але при складанні офісного комп'ютера вам витрачатися на потужний БП сенсу немає, підійде і що простіше, аби загальну якість виготовлення і гарантія були прийнятними.
2
Однією з основних функцій корпусу є забезпечення нормального охолодження встановлених у нього комплектуючих. Здатність корпусу до виконання цього завдання визначається наявністю і розмірами вентиляційних отворів, а також встановленими в нього вентиляторами. По можливості вибирайте той корпус, який забезпечить найкраще охолодження.
3
Ще одним параметром, що залежить від корпуса, є гучність роботи комп'ютера. Чим товщі метал, з якого зроблений корпус, тим краще він «глушить» звук і вібрації.
4
Корпус повинен бути по можливості просторим, але при цьому вписуватися в габарити робочого місця. Перед тим, як вибирати місце, визначте його максимальні розміри, вимірявши, наприклад, ширину, висоту і глибину ніші комп'ютерного стола.
5
Зовнішній вигляд. Він не впливає на характеристики корпусу, і єдина порада, яку можна дати - не купуйте корпус тільки через його дизайну, оскільки красиві зовні корпусу часто мають посередню якість. Краще підібрати кілька моделей, що підходять за параметрами, і вже з них вибрати той, який зовні більше сподобається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HhNe7a95Gtw
Зверніть увагу
Як вибрати корпус. Типи, види, характеристики корпусів. Переваги і недоліки. Якщо потрібен офісний комп'ютер для роботи з Інтернетом і займає мало місця - можна вибирати компактні корпуси. Якщо вам необхідний потужний ігровий ПК з подальшими оновленнями комплектуючих - то слід виділити для такого корпусу достатньо місця в кімнаті.
Корисна порада
Так як же його вибрати - якісний корпус для комп'ютера? При виборі комп'ютерного корпусу люди найчастіше керуються його зовнішнім виглядом: сподобався - купив! Краса корпусу - це, звичайно, дуже важливий параметр, але він не завжди свідчить про хорошу якість виробу. Крім зовнішнього вигляду, корпусу розрізняються розмірами, наявністю або відсутністю блоку живлення, наявністю різних додаткових виходів на навушники, мікрофонних входів, роз'ємів USB.