Як пофарбувати метал.

Через гладкій поверхні і чутливості до впливу вологи ще кілька років тому метал був одним з найбільш «складних» матеріалів для фарбування. Сучасні ж фарби дозволяють створювати рівне стійке покриття, не тільки не робить шкоди, а й благотворно впливає на метал іческого основу.
Вам знадобиться
  • Фарба, кисть/валик/розпилювач для фарби, грунтовка, розчинник
Інструкція
1
Перш ніж наносити покриття, поверхню потрібно очистити від старої фарби за допомогою розчинника, залізної щітки або наждачного паперу. Якщо метал ическое виріб раніше не було пофарбовано, його досить просто вимити водою і знежирити.
2
Якщо метал покритий іржею, обробіть його акрилової антикорозійного ґрунтовкою: вона перетворює стару іржу, перешкоджатиме виникненню нової і дозволить фарбі краще лягати на поверхню.
3
Для роботи ви можете використовувати кілька видів фарби. З більш традиційних зразків для цього виду основи підійдуть алкідні та олійні фарби. Однак враховуйте, що протриматися вони не дуже довго, так як володіють не дуже високою еластичністю. Через зміни метал а від перепадів температур такі фарби почнуть відшаровуватися від поверхні вже через кілька років. Крім того, для оцинкованого заліза алкідні і масляні склади взагалі протипоказані.
4
Більш зручні в цьому плані акрилові водно-дисперсійні емалі, які підійдуть для оцинкованого заліза і з часом не втратять свою еластичність, реагуючи на зміну поверхні метал а. Також ці фарби часто містять антикорозійні добавки, які вбережуть виріб від появи іржі.
5
Покривати метал фарбою можна як за допомогою кисті, так і використовуючи валик або розпилювач. У першому випадку є ризик отримати на поверхні борозни від ворсу пензлика, однак якщо вона досить рівна і м'яка, пофарбувати невеликої метал ический предмет цілком вдасться. Ширшу (і плоску) поверхню зручніше фарбувати валиком. Самим бездоганним вийде покриття, нанесене із спеціального розпилювача для фарби. Він дозволить залити важкодоступні і нерівні ділянки (на відміну від валика) і зробить шар фарби ідеально рівномірним. Тільки заздалегідь закрийте газетами або плівкою весь простір навколо вироби, на яке не повинна потрапити фарба.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WxiXZCSGk44