Як дізнатися, що за квітка. потрібно завантажити фото квітки дізнатися що за квітка.

Домашні квіти - це не тільки звичайне хобі. Квіти роблять будинок затишніше, красивіше, радують око. І до того ж рослини очищають повітря, постачають міських жителів киснем. Для того, щоб квіти добре росли, потрібно правильно доглядати за ними. Тому важливо знати їх назву, середовище проживання і їх вигляд.
Вам знадобиться
  • Продавець квітів
  • Енциклопедія квітів
  • Інтернет
Інструкція
1
Якщо ви купуєте квітка самостійно, то краще за все дізнатися назву квітки безпосередньо у продавця в квітковому магазині. Він не тільки зможе дати вам інформацію про назву квітки, а й розповість вам про всі тонкощі догляду за квіткою.
2
Якщо ж квітка вам подарований, а дарувальник не знає про нього нічого, то спочатку потрібно оглянути горщик. Іноді на горщику є наклейка, на якій написано назву. Також деякі фірми вставляють в землю картонну візитку квітки, на якій вказано назву і правила догляду за ці квіткою.
3
Наступний спосіб дізнатися назву - це переглянути енциклопедію кімнатних рослин. Якщо квітка досить поширений, то ви напевно знайдете його в книзі такого роду.
4
Якщо до вас у руки потрапив зовсім екотіческій квітка , то його назву можна дізнатися через мережу інтернет. Для початку потрібно пошукати фото схожих квітів в спеціальних онлайн-довідниках. Якщо ж ваші пошуки не увінчаються успіхом, то можна зайти на форум квітникарів, відкрити там тему і максимально докладно описати ваш квітка , або, що ще краще, розмістити його фото. Профессонали-разводчікі обов'язково допоможуть вам визначити назву вашого квітки.
Зверніть увагу
Поки ви не знаєте точно, отруйний ця квітка, обмежте доступ до квітки дітям і домашнім тваринам.
Корисна порада
Поки ви не знаєте, як саме доглядати за квіткою, помірно поливайте його і приберіть від прямих сонячних променів.