Як прибрати тінь з лиця в фотошопі. Як прибрати тінь на шиї photoshop.

Нерідко вдалу фотографію, зроблену в яскравий сонячний день, псує занадто насичена тінь , падаюча на обличчя людини, що знаходиться в кадрі. За допомогою графічного редактора Adobe Photoshop цю тінь можна освітлити, зробивши зображення людини на фотографії природніше і світліше. Є кілька способів усунення надмірної тіні с особи сфотографованої моделі.
Інструкція
1
Продублируйте шар з оригінальною фотографією і працюйте на копії. Відкрийте в меню розділ Image, виберіть підрозділ Adjustment і в списку, що випав виберіть опцію Shadow/highlight. Ви побачите вікно корекції світла і тіні.
2
Рухайте регулятор, спостерігаючи за змінами на фотографії, поки результат у вигляді освітлених і затемнених ділянок вас не влаштує. Якщо якісь елементи фотографії стали світліше або темніше, хоча ви до цього не прагнули, візьміть фоновий ластик і зітріть непотрібні області.
3
Ще один спосіб прибрати тінь з особи - це використання інструменту освітлення (Dodge), який можна знайти на панелі інструментів у лівій частині програми. Так само, як і в попередньому прикладі, продублюйте шар і виберіть потрібний інструмент.
4
Налаштуйте освітлювач - встановіть експозицію 25% і встановіть діапазон в середніх тонах. Рухаючи курсором миші, освітлити потрібні фрагменти особи моделі.
5
Також ви можете якісно освітлити фотографію, використовуючи режими накладення шарів. Для цього вам буде потрібно два однакових шару - з оригіналом і дублем зображення. В розділі Blending mode виберіть параметр Screen, і ви побачите, що фотографія стала помітно світліше.
6
Регулюючи прозорість шару, ви можете злегка зменшити освітлення. Великим ластиком з м'якими краями зітріть все, окрім особи - таким чином, фотографія збереже свої початкові тони, а обличчя стане помітно світліше.
7
Підкоригувати джерела світла ви можете, відкривши в меню фільтрів опцію Render> Lighting effects.Для найбільш якісної корекції фотографії краще всього використовувати всі описані способи, поєднуючи їх в ретуші і обробки фото.
Якщо вам хочеться створити на фотографії ілюзію яскравого сонячного дня, одного її освітлення буде недостатньо. Адже один з головних попутників беззмінного небесного світила - це ще й тіні. В даному випадку розглянемо, як створити їх за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop необхідну фотографію: у головному меню натисніть на пункт «Файл» (File)> «Відкрити» (Open), виберіть файл і натисніть «Відкрити».
2
Виберіть інструмент «Магнітне ласо» (Magnetic Lasso Tool, гаряча клавіша L, перемикання між суміжними елементами Shift + L) і з його допомогою виріжте силует об'єкта, тінь якого ви хочете створити. Втім, замість «Магнітне ласо» можна використовувати інші інструменти, наприклад «Прямокутне ласо» (Polygonal Lasso Tool), «Перо» (Pen Tool) або «Чарівна паличка» (Magic Wand Tool), в залежності від того, наскільки складний об'єкт і як вам найбільш зручно. Збережіть виділену область, якшо пункт меню «Виділення» (Select)> «Зберегти виділення» (Save Selection), надавши їй якесь ім'я (наприклад, shadow) і натиснувши ОК.
3
Натисніть Ctrl + J, щоб перетворити виділену область в шар. Переконайтеся, що у вас вибраний новостворений шар і завантажте виділену область: "Виділення" (Select)> «Завантажити виділення» (Load Selection), в поле «Канал» (Channel) виберіть shadow і натисніть ОК. Інструментом «Кисть» (Brush Tool, B, Shift + B) зафарбуйте шар в чорний колір. Клікніть пункт меню «Редагування» (Edit)> «трансформування» (Transform)> «Спотворення» (Distort). Навколо шару з'явиться рамка з квадратними маркерами. Використовуючи ці маркери, нахиліть шар таким чином, щоб він виглядав як тінь. В поле «Непрозорість» (Opacity), яке знаходиться у вікні шарів, задайте приблизно 50-80%, щоб цієї шар скидався на тінь.
4
На даний момент тінь лежить поверх об'єкта, що робить ефект неправдоподібним. Щоб цього уникнути, виділіть ту ділянку об'єкта, де з ним стикається тінь, і натисніть Ctrl + J. Таким чином, ви перетворили цю ділянку в новий шар. Тепер виберіть цей шар і в списку шарів перемістіть вище шару з тінь ю.
5
Щоб зберегти результат клікніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as), вкажіть шлях для збереження, введіть ім'я, в полі «Тип файлів» (Format) задайте Jpeg і натисніть "Зберегти ».