Як забирати дитину з пологового будинку.

До питання про те, як і в чому забирати дитини з пологового будинку, практично всі тата підходять дуже відповідально. Саме новоспечені батьки відчувають величезне хвилювання і занепокоєння з цього приводу. Адже їм належить зустріч з новим членом сім'ї. А настільки урочисту подію мало кого залишить байдужим.
Інструкція
1
Звичайно, багато жінок заздалегідь готують всі речі на виписку, не сподіваючись на майбутнього папу. А й справді, чоловіки в цьому питанні трохи неуважні й в найнеобхідніший момент можуть просто забути потрібну шапочку або шкарпеточки. Але якщо ваша дружина забобонна, а тому нічого не придбала для майбутнього крохи, попросіть її заздалегідь, щоб вона написала вам список необхідних речей.
2
Добре, якщо у вас є мама або сестра. З ними ви можете сміливо відправлятися в магазин дитячих товарів і купити все необхідне для виписки. За традицією малюків виписують загорнутими в ковдру і перев'язаними стрічкою. Крім того, вам будуть потрібні підгузники (1-2 штуки), сорочечка, чепчик, повзунки, теплий костюмчик. Звичайно, потрібно орієнтуватися по погоді, в спеку ковдру може не знадобитися, а ось в мороз не зайвим буде вовняний плед і тепла шапочка.
3
Варіант із ковдрою підійде, якщо крихітку після виписки ви понесете додому на руках. Якщо ж вам має бути поїздка з новонародженим, то обов'язково подбайте про наявність в машині автокрісла для малюків. Зверніть увагу, що воно повинно призначене для перевезення дітей з народження. Ні в якому разі не сподівайтеся на досвідченість водія або низьку швидкість руху. Одне різке гальмування може коштувати життя і здоров'я вашого малюка.
4
Не забудьте при виписці про квіти для дружини, а також про подяку для лікарів і медсестер у вигляді тортика, цукерок і шампанського. Звичайно, «викуп» за крихітку залежатиме від товщини гаманця і ваших бажань.
5
На виписку з пологового будинку можна запросити фахівців з фото- і відеозйомці, тоді пам'ять про настільки урочистому моменті буде збережена на довгі роки.