Як відрегулювати гриф.

Гітара складається з двох частин - корпусу і грифа . Гриф гітари підрозділяється на лади, які відокремлюються один від одного порожками. Кількість поріжок варіюється від 19 до 32, всі вони повинні знаходитися на одній лінії. У грифі гітари мається металевий стрижень - анкер. За допомогою нього відбувається регулювання прогину грифа . При надмірній напрузі струн гітари гриф тягне вгору.
Інструкція
1
Затисніть пальцем перший лад і той, на який кріпиться гриф. Перевірте відстань між струною і верхом сьомого лада. В цьому місці прогин грифа повинен бути самим максимальним. Якщо струна лежить на сьомому ладу і зазору немає, то ймовірно у вас прямий гриф або вигнутий назад. В цьому випадку регулюйте анкер.
2
Якщо зазор на сьомому ладу перевищує 0,5 мм, потрібно затягувати анкер. Для цього повертайте гайку анкерного стержня за годинниковою стрілкою. Крутити потрібно дуже повільно і обережно, кожного разу перевіряючи прогин.
3
Після кожного повороту гайки слід залишити гітару на кілька хвилин, так як прогин можна не помітити відразу. Якщо ж зазор менше, ніж 0,20 мм, в цьому випадку слід гайку повертати проти годинникової стрілки.
4
Якщо ви ще не навчилися регулювати анкерний стрижень, краще, якщо це зроблять професіонали. Також під час регулювання уважно стежте за ладом гітари.