Як дізнатися номер будинку.

Номер - неодмінний атрибут будь-якого будинку як у місті, так і в меншому населеному пункті (селі, селі та ін.), Створений для зручності знаходження конкретного адреси . У більшості випадків будинку вулицями нумеруються в лінійному порядку. Дізнатися номер будинку можна за кількома прямим і непрямим даним.
Інструкція
1
Заздалегідь вивчіть карту місцевості і знайдіть будинок, який вам потрібен. Роздрукуйте або Перемалюйте карту, відзначте якісь специфічні підказки й назви вулиць.
2
Вийдіть на вулицю, на якій знаходиться шуканий будинок. Її можна знайти за численними вивісками і вказівниками. Підійдіть до будь-якого дому ближче.
3
Придивіться до його кутах на рівні першого-другого поверхів. При необхідності обійдіть будинок навколо. Знайдіть вивіску з назвою вулиці і числом. Це число і є номер будинку.
4
Якщо поруч з назвою вулиці вказані два числа через дріб, значить, будинок належить двом вулицям. На одній (тієї, назва якої ви бачите) номер будинку - перше число, на другий (перпендикулярної) - номеру відповідає друге число.
5
У великих містах на одній табличці з номером будинку вказані стрілки вправо і вліво. Вони вказують напрямок до будинку м з номерами в сторону зменшення або збільшення. Якщо таких стрілок немає, то напрям можна знайти по найближчого будинку праворуч або ліворуч. Знайдіть його номер за таким же принципом. Якщо будинок має більший номер, за ним йдуть номера в сторону збільшення, і навпаки.