Як прикрасити палісадник.

Палісадник - прикраса головного входу в будинок. У ньому поєднуються різні рослини і квіти, які є «обличчям» господаря будинку. Тому до оформлення палісадника потрібно підійти з особливою увагою. Правильний підхід - стовідсоткова гарантія того, що ваш палісадник радуватиме вас весь рік, а не тільки влітку.
Інструкція
1
Планування палісадника. Ділення площі палісадника безпосередньо залежить від її розміру. Якщо місце дозволяє, варто включити площадку для відпочинку. Це може бути столик і лава, або ж невелика альтанка. Все це виглядає дуже привабливо. В палісаднику обов'язково повинна бути доріжка, яка веде від вулиці в будинок.
2
Важливу роль грає огорожа. Жива огорожа стане незвичайним елементом оформлення. Але врахуйте, що щільна і висока огорожа не виглядає привабливою, крім цього, вона закриє весь ваш палісадник, в який ви вклали багато старань і сил. Огорожа невеликої висоти, наприклад, із чавунної решітки або зморшкуватою троянди буде виглядати не відчужено, і ввійти через незвичайну хвіртку буде набагато приємніше, ніж через звичайні ворота.
3
Доріжка - це найголовніший елемент палісадника. Вона повинна бути покрита рівним і неслизьким матеріалом. Вимощену доріжку прибирати набагато легше, і це важливо взимку і восени, так як на ногах бруд і сніг будуть заноситися в будинок набагато менше. Якщо ви хочете зробити на доріжці сходинки, розмістіть їх по всьому схилу - ходити так буде набагато безпечніше.
4
Щоб палісадник був привабливим круглий рік, то потрібно добре продумати які рослини краще посадити. Обов'язково крім річних рослин, посадіть цибулинні - вони будуть цвісти навесні. Так само є пізні квіти, які цвітуть до глибокої осені.Із квітучих чагарників вибирайте ті, які не розростуться через кілька років і не загородив проходи. Використовуйте в'юнкі рослини - вони будуть добре виглядати на стінах будинку або на чавунних огорожах палісадника. З двох сторін доріжки можете посадити дзвіночок, а також зробити невеликі клумби з трояндами.
5
Також необхідні у вашому палісаднику сміттєві баки. І щоб не зіпсувати вигляд «зеленого раю» вибирайте декоративні баки з нержавіючої сталі. Або створіть ширму з яскравих плетуться рослин.
6
І останні - це аксесуари. Це можуть бути світильники на хвіртці, красиво оформлений номер будинку або незвичайний поштовий ящик. Так ви зможете створити затишну атмосферу гармонії та гостинності у своєму палісаднику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HUuhNljHZIM