Як поліпшити самопочуття.

Що робити в період сезонних загострень застуд, поганого самопочуття і зниженого імунітету? Адже справ так багато, але ви відчуваєте, як ось-ось захворієте. Починаємо активізувати захисні сили організму.
Інструкція
1
В першу чергу, візьміть за звичку здоровий і міцний сон. Без нього неможливо відчувати себе повністю добре, навіть якщо приймаєте вітаміни у величезних кількостях. Під час сну не тільки накопичуються сили, а й оновлюються клітини, а також відновлюється пошкоджений і ослаблений імунітет. Тому мінімум 8 годин гарного сну в темному і провітреному приміщенні.
2
Вода - це всім відомий джерело життя. Без достатньої кількості води настає зневоднення, клітини втрачають здатність оновлюватися і відновлюватися, а також отримувати потрібну кількість корисних речовин. Від нестачі рідини страждає імунітет і знижуються захисні сили організму, тому візьміть за звичку випивати не менше 1,5-2 літрів води в день. Вода до того ж допомагає виведенню токсинів і шкідливих речовин з організму, що необхідно для підтримки імунного фону.
3
Свіже повітря і кисень - те, що необхідно не менше інших факторів. Надходження свіжого повітрю забезпечує нормальну циркуляцію крові, насичення клітин киснем і вельми важливо для боротьби з вірусами та інфекціями. Щоденні прогулянки значно зміцнять ваш імунітет. Крім того, вони відмінно впливають на ваш настрій, сприяють виробленню ендорфінів, що чудодійно впливає на стан навіть важко хворих людей. Проходьте пару зупинок пішки - і ви не помітили, як стали почувати себе набагато краще.
4
Мультівітаміни - річ дивно ефективна, якщо застосовувати їх у поєднанні з іншими способами зміцнення імунітету, перерахованими вище. Також вельми важливо приймати їх регулярно, цілим курсом і не пропускаючи жодного дня.
5
Включіть в раціон багату вітамінами С, Е і D їжу. Наприклад, ківі, цитруси, яблука, інші овочі та фрукти. Для синтезу вітаміну D вкрай важливий сонячне світло - тому або гуляйте на сонці, якщо дозволяє час року, або декілька раз відвідайте солярій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lGkTIwXnLmQ