Як порахувати транспортний податок. www.транспортний податок порахувати.

Транспортний податок - один з основних податок ов, які платять фізичні особи. Кожен автолюбитель щорічно стикається з необхідністю оплачувати відповідний збір. Зазвичай податок ові інспекції надсилають власникам транспортних засобів розрахунок платежів за минулий рік, на підставі яких і відбувається оплата податок а. Якщо ж лист з відповідним розрахунком з якихось причин не дійшло, ви можете порахувати транспортний податок самостійно.
Інструкція
1
Транспортний податок є регіональним збором. Звідси випливають дві речі. По-перше, всі суми, перераховані платниками, відносяться до доходів регіональних бюджетів. По-друге, органи влади суб'єктів Російської Федерації мають право встановлювати власні ставки податок а в межах, обмежених Податковим кодексом. При цьому розміри ставок в конкретному регіоні можуть бути як зменшені, так і підвищені органами влади до 10 разів. Таким чином, конкретні ставки податок а, діючі в вашому регіоні, встановлюються органами влади суб'єктів.
2
Базові ставки транспортного податок а визначені в 361 статті Податкового кодексу РФ. Однак вони можуть бути додатково диференційовані регіональними органами влади. Тому, щоб порахувати транспортний податок , знайдіть в пресі чи в мережі Інтернет затверджений регіональний закон «Про транспортний податок е», чинний на території вашої області або міста-суб'єкта РФ.
3
Як правило, ставки податок а прописані в законі у вигляді таблиці, що включає в себе види транспортних засобів і потужність їх двигунів (і інші технічні характеристики), а також ставку для кожної окремої їх категорії . Таким чином, щоб порахувати транспортний податок , помножте потужність двигуна вашого транспортного засобу на зазначену в таблиці ставку. Отримана величина і буде сумою податок а, яку вам належить сплатити до бюджету.