Як переконати співрозмовника за 30 секунд.

Уміння переконувати - це не легка справа, яка вимагає певного таланту і навички. Ми дуже часто стикаємося з необхідністю переконання співрозмовника в чому-небудь. Допомагають власні «секретики» майстерності, а також досвід великих ораторів і ідеологів.
Інструкція
1
Необхідно зосередиться на тому, чого хочете досягти. При цьому у вас автоматично зникає все сміття з голови, і залишаються тільки ті необхідні слова і думки, які потрібні в даній обстановці.
2
Мабуть, нічого не може так швидко і легко погубити, як брехня і лицемірство. Якщо ваш співрозмовник хоч трохи відчує обман, то є ймовірність того, що розмова закінчиться так і не почавшись.
3
Проста щира посмішка може справити хороше враження на вашого співрозмовника . Але тільки це не повинна бути посмішка і вже точно не зневажливий оскал, інакше ефект буде просто протилежним.
4
При спілкуванні можна помітити, що деякі слова впливають на співрозмовника сильніше. Так виходить, тому що в одні слова людина вкладає більше енергії, ніж в інші. І тому чим менше слів ми говоримо, то більша і потужніша стає кожне наступне наше слово. Можна зробити наступний висновок: необхідно намагатися говорити саме стільки слів, скільки потрібно, і ні одним більше. Слід пам'ятати, що кожне зайве сказане слово - це марна трата енергії.