Як хвалити себе.

Нескінченна робота, трудові будні, розлади в сім'ї ... Все менше і менше часу залишається на якісь дрібні приємні речі, на самого себе. Як би парадоксально це не звучало, треба навчитися себе хвалити. Тому що в більшості випадків сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить.
Інструкція
1
Коли збираєтеся вранці на роботу або навчання, посміхніться собі в дзеркало зайвий раз, та так, щоб рот захворів, - від вуха до вуха. Коли посміхаєшся, жити стає набагато веселіше, а отже, і про себе починаєш думати набагато краще. Зрештою, що ви могли такого жахливого накоїти, щоб вам знову довелося почати вчитися себе хвалити?
2
Кожен день знаходите навіть в дрібницях щось таке, за що можна себе похвалити. Вимили посуд? Хваліть. Приготували їжу? Хваліть. Встали з ліжка? Хваліть. Робіть це вголос, підстрибуючи, розмахуючи руками - у кожному разі, так, щоб було весело. На тлі ваших мікроскопічних досягнень скоро почнуть вимальовуватися і досягнення більші, які можна вже побачити неозброєним поглядом.
3
Спробуйте "налаштувати" та інших людей на потрібну хвилю. Нехай вони не чіпляються до вас через дрібниці! Якщо хтось говорить про вас погані речі, звинувачує вас у браку або излишестве якого-небудь зовнішнього ознаки або якості характеру, подумки переводите всі його слова в інший полюс. Припустимо, вам сказали, що ви негарна. Ви тут же повторюєте ті ж слова, тільки без частки "не" - відразу ж, моментально, із завзятістю барана. Тримайте свою самооцінку в їжакових рукавицях і не дайте їй впасти.
4
Постарайтеся і насправді робити добрі потрібні справи, більше працювати, займатися саморозвитком, допомагати людям, втрачати кілограми, набирати кілограми, кидати курити, пити або гризти нігті, - здійснюйте гідні вчинки, щоб і в дійсності було за що себе хвалити. Можна не хвалитися перед іншими людьми; головне тут - оцінити і похвалити самого себе.
5
Якщо хочете навчитися себе любити, себе хвалити, пестити і леліяти, частіше посміхайтеся і не турбуйтеся по дрібницях. Дрібниці - це дрібниці, вони минущі. Ви ж - вічні і незмінні (а якщо і "зрад", то тільки в кращу сторону). Не гнівайтесь і ні в якому разі не гнівайтеся, якщо бачите, що ви марнуєте на дрібничку. Подумайте про себе коханого і зайвий раз погладьте себе по голівці.