Як регулювати гірські лижі.

У новачків у гірськолижному спорті особливу утруднення викликає настройка кріплень лиж. Кріплення призначені для забезпечення надійного зв'язку черевика з лижею в межі допустимих навантажень. У кріплення ви можете налаштувати два параметри - зазор фіксуючих губок і сила відстрілу. Зробити це досить легко, все, що вам потрібно - слідувати даної інструкції.
Інструкція
1
Сила відстрілу. Це граничне навантаження на кріплення, при перевищенні якої воно відстібує черевик. Для настройки використовуються шкали, розташовані на передній і задній частині кріплення. Кожна цифра на шкалі позначає 10 кілограм. Зазвичай налаштовують таким чином, щоб зусилля було менше маси лижника приблизно на 10-20 кілограм. Спершу рекомендується почати з зусилля в 30-40 кілограм, а потім переходити до його збільшення.
2
Для п'яти і носка використовуються різні настройки зусилля. Якщо ви новачок, то на початковому етапі потрібно налаштовувати їх однаково до того моменту, поки у вас не з'явиться власне розуміння налаштувань і не сформується ваша індивідуальна техніка. Не варто слухати «Гуру», у них можуть бути свої уподобання, в результаті яких ви можете отримати травми.
3
Зазор фіксуючих губок. Дана настройка зустрічається не на всіх моделях кріплень. Налаштування зазору фіксують губок призначена для того, щоб при сточуванні черевика була можливість регулювати фіксацію зменшеної колодки в кріпленнях. Знову ж, якщо ви новачок, то не варто навіть чіпати даний зазор, тому що в більшості випадків він вже налаштований під стандартні ботики.