Як відновити звук в комп'ютері.

Нерідко бувають ситуації, коли на комп'ютері несподівано пропадає звук, причин цьому може бути декілька. Для визначення причини, що викликала зникнення звуку, необхідно визначити наявність звуку з різних джерел - може трапитися так, що комп'ютер відтворює системні звуки, але не може відтворити звук, наприклад з компакт-диска.
Інструкція
1
Перш за все перевірте, відтворюються чи системні звуки. Відкрийте вікно «Властивості: звуки та аудіо пристрою», для цього в панелі управління виберіть «Звук, мова і аудіопристрої», а потім виберіть «Звуки і аудіопристрої». Перейдіть у вкладку «Звук», виберіть будь-яке програмне подія і звуковий файл зі списку, натисніть кнопку відтворення.
2
Якщо системні звуки не програються, відкрийте вікно «Гучність», для цього в меню «Пуск» вкажіть на команди: «Усі програми», «Стандартні», «Розваги» та виберіть «Гучність». Переконайтеся, що знято прапорець «Викл. все ». Тут же перевірте, чи не встановлений прапорець «Вимк.» Для відповідних пристроїв, крім входу мікрофона.
3
Перевірте фізичне підключення пристроїв аудіо виводу: правильність установки звукової карти, з'єднання кабелів і харчування динаміків.
4
У випадку, якщо комп'ютер відтворює системні звуки, але не відтворює звуки з різних пристроїв, наприклад компакт - диски, перевірте справність цих пристроїв, правильність їх сполуки, переконайтеся так же, що драйвера цих пристроїв були встановлені.
5
Нарешті причиною відсутності звуку можуть бути проблеми в драйверах звукової карти. Якщо після пророблених процедур звук не з'явиться, спробуйте оновити ці драйвера. Перш за все, видаліть з системи всі аудіо - відео кодеки. Відкрийте вікно «Диспетчер пристроїв», виберіть пункт «Звукові, відео та ігрові пристрої», потім виберіть назву встановленого драйвера, звичайно це Realtec AC97 або C-media, якщо таких драйверів немає, то «Мультимедіа аудіоконтроллер», натисніть правою кнопкою миші і виберіть «Властивості». У вкладці «Драйвер» натисніть кнопку «Видалити», потім натисніть кнопку «Оновити». Вставте компакт - диск з драйверами від вашого комп'ютера і коректний.
Зверніть увагу
Ця процедура працює не гарантує повного відновлення системи в попередній стан; Проте ви повинні мати можливість відновити дані при використанні цієї процедури. Попередження Не використовуйте процедуру, описану в цій статті, якщо комп'ютер має операційної системи, встановленої виробником Устаткування.
Корисна порада
Як відновити систему? 1. Клацніть по кнопці "Пуск" в нижній правій частині екрану і виберіть пункт "Панель управління". Відкриється головне вікно Панелі управління операційної системи Windows7: 2. Клацніть по самому першому розділу "Система і безпека" і у вікні виберіть підрозділ "Відновлення попереднього стану комп'ютера".
У більшості випадків, коли на комп'ютері зникає звук і ніякі дії не призводять до його відновлення, причина неполадки криється в збої роботи драйвера звук овой карти. Слід зауважити, що звичайної заміни драйверів буде недостатньо для виправлення неполадки.
Інструкція
1
Якщо ви перепробували всі відомі вам способи відновлення звук а, а результат залишився без змін, вам слід вчинити так. Відключіть усі пристрої відтворення звук а (навушники, колонки, сабвуфер і т.д.), після чого приступите до наступного кроку.
2
Вставте в дисковод носій з записаними на ньому драйверами вашої звук овой карти. Дочекайтеся завантаження диска, потім встановіть необхідне програмне забезпечення, дотримуючись рекомендацій під час установки. Після того як інсталяція драйверів буде завершена, виконайте перезавантаження системи через меню «Пуск» (кнопка на панелі задач, багато користувачів плутають її з кнопкою включення комп'ютера).
3
Після того як комп'ютер знову буде готовий до роботи, підключіть пристрої відтворення звук а. Не слід підключати їх все відразу (якщо ви одночасно використовуєте навушники і колонки), виконуйте підключення по черзі. Так, під'єднавши навушники, задайте в меню параметрів звук а значення «Навушники» і натисніть «ОК». Далі підключіть інший тип пристрою і задайте відповідний йому параметр. Якщо діалогового вікна не з'явилося, значить, система автоматично налаштувала потрібний тип пристрою.
4
Якщо звук не програється, виконайте наступні дії. Відкрийте меню настройки звук а і встановіть всі «повзунки» на максимальний рівень (в тому числі і неактивні). Щоб отримати до них доступ, в вікні управління звук ом перейдіть в розділ «Параметри», потім відкрийте «Властивості». Тут вам потрібно встановити прапорці навпроти кожного пункту. Зберігши зміни, ви побачите в основному вікні додаткові «повзунки».
5
Після того, як всі регулятори гучності будуть виставлені на максимальному значенні, перевірте наявність звук а в колонках - він повинен з'явитися. Якщо звук а ні, значить, проблема полягає в звук овой карті.